Upravit stránku

Jak využít cashback
pro růst vašeho byznysu?

Jak funguje cashback a co za výhody uživateli přináší? Zajímají vás benefity, které přinese spolupráce s cashbackovým portálem partnerské firmě a jejím zaměstnancům? Měla by se právě vaše firma stát součástí affiliate marketingu? Odpovědi naleznete v našem článku.

Cashback, jak již název vypovídá, je služba, během které její uživatel dostane část peněz zpět. A to konkrétně část peněz z provedeného nákupu. Cashbackové portály jako například Tipli.cz, Refundo nebo VratnePenize.cz spolupracují se stovkami obchodů, kterým přivádí zákazníky.

Jak služba funguje? Firmy cashback portálům zaplatí provizi z každého uskutečněného nákupu. Přínos pro zákazníky je jasný - odměna za nákup. Pojďme si ale říci, jak funguje cashback jako přínos pro spolupracující firmy.

Affiliate marketinganeb Cashback jako marketingový kanál

Především středně velké a větší e-shopy díky cashbacku rychle a efektivně osloví velkou masu zákazníků, kteří rádi nakupují ve slevách. Cahbackových portálů je více. Zatímco některé jsou pouhými skladišti slev, portál Tipli.cz, který vede online podnikatel Michal Hardyn, zákazníkům i spolupracujícím firmám poskytuje další výhody. O všech partnerských obchodech podává zákazníkovi objektivní informace.

Tipli nepředává pouze informace o obchodech jako takových. Vždy má pro zákazníky přehled o všech aktuálních slevách, akcích a letácích. Tím předá nakupujícím maximum informací a pomůže firmě zviditelnit nejen dlouhotrvající nabídky, ale také krátkodobé akce.

Partnerský obchod vždy platí portálu pouze za skutečně provedené nákupy. Jedná se tedy o rychlý způsob propagace firmy a zajištění nových zákazníků.

Cashbackjako firemní benefit pro zaměstnance

Motivování zaměstnanců je v dnešní době klíčem k úspěchu každé firmy. Benefitní program Tipli pro firmy nabízí zaměstnavatelům výhody pro jejich zaměstnance. Zaměstnanci získají s programem Tipli pro firmy zvýhodněný účet, díky kterému mají vyšší cashback odměny oproti běžným uživatelům.

Všechny e-shopy spolupracující s Tipli navíc získají vlastní registrační stránku a také plnou asistenci při zavádění.

Tipli.cz funguje jako cashbackový portál již dva roky. Za tu dobu si získal stovky spokojených zákazníků a spolupráci navázal s více než 750 obchody. Oproti ostatním cashbackovým portálům poskytuje podrobné informace o svých partnerech, vydává články pro magazín a snaží se být lidem i spolupracujícím firmám co nejblíž.

Dlouhodobě tak například funguje Tipli jako benefit pro firmu Greyson.

Tipli má navíc nejlepší hodnocení zákaznické podpory a to jak v Česku, tak i na Slovensku a v Polsku. Do budoucna se Tipli chystá expandovat také do dalších zemí. Zákaznická podpora navíc funguje téměř 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Využít jeho služby tak lze nepřetržitě. Navíc myslí i na zrakově postižené a přizpůsobuje svůj portál nevidomým. Vyzkoušejte ho i vy a zajistěte si tak nenákladnou a efektivní propagaci společnosti.

Michal Hardyn

Michal Hardyn

CEO Tipli.cz

Michal Hardyn je aktivní podnikatel v oblasti e-commerce. Jeho cashback portál Tipli zahájil svou činnost na konci roku 2016, od roku 2017 působí také na Slovensku a v Polsku. Michal se dále podílí na projektu VímVíc.cz, který se zaměřuje na kariéru a HR a založil digitální agenturu. Michal je aktivní na sociálních sítích – vlastní jeden z nejsledovanějších Twitter účtů v oboru. Ve volném čase čte, cestuje a běhá vytrvalostní závody. Je vegetarián.

Nahoru