Upravit stránku

FilipPecháčekOdborný konzultant

+420 777 169 688pechacek@ebrana.cz

"Mým hnacím motorem je spokojenost a úspěch mých klientů. Když dlouhodobý pracovní vztah přeroste i v přátelství, je to nejlepší možný scénář. Na všem mě baví ta velká rozmanitost. Ať klient chce více poptávek, zvýšit obrat nebo jen zkrátka být více vidět, vždy pro něj vymyslíme to nejlepší řešení."

Více o Filipovi
Zobrazit více informací

MichalStříteskýOdborný konzultant

+420 723 744 197stritesky@ebrana.cz

"Od dětství hraji hokej a to se promítá i do mé práce. Jak vypadá moje zahajovací sestava? Zepředu nastupuje Odvaha, Inspirace a Porozumění. Ze zadní řady to jistí Důvěra, Pokora a branku kryje Smysl pro humor. A právě to je kombinace, díky které můžeme společně s klientem zvítězit."

Více o Michalovi
Zobrazit více informací

MartinSvobodaObchodní ředitel

+420 775 741 136svoboda@ebrana.cz

"Motivovat, jít příkladem a předávat zkušenosti. To není jen výčet aktivit, kterým se musím jakožto vedoucí obchodního oddělení každý den věnovat. Jsou to věci, které mě baví a posouvají dál."

Více o Martinovi
Zobrazit více informací

JiříKazdaOdborný konzultant

+420 774 780 115kazda@ebrana.cz

"S klientem hned od prvopočátku nastavuji správná očekávání. Hlídám, aby navržené řešení plnilo účel, a vše vedlo k vaší spokojenosti. Pomáhám vám propojit vaše firemní a marketingové cíle."

Více o Jirkovi
Zobrazit více informací

LiborPrajzlerOdborný konzultant

+420 775 682 286prajzler@ebrana.cz

"Základem pro výborný obchodní vztah je pro mne skvělý osobní vztah. Za každou firmou stojí lidé a mým cílem vždy je, aby nás vzájemná spolupráce bavila a posouvala."

Více o Liborovi
Zobrazit více informací
Nahoru