Upravit stránku
Ukázka realizovaného projektu
Ukázka realizovaného projektu
Podstránka "Kontakt"

Informace o referenci

S Architekty Chmelík & partneři nás spojuje vzájemné spolupráce - oni vytvořili projekt pro novou pobočku eBRÁNY a my jsme jim postavili do detailu propracovaný web. Slouží hlavně k prezentaci jejich projektů, mezi které patří například rekonstrukce Bílé věže v Hradci Králové.

Protože architekti jsou ze své podstaty velmi pečliví a i veškeré podklady si připravovali do detailu, doba realizace se nám trochu protáhla. S výsledkem jsme ale všichni spokojení a usilovná práce jak z klientovi, tak z naší strany, rozhodně stála za to. Architekti Chmelík & partneři nyní mají moderní prezentaci, kterou mohou směle konkurovat světovým projekčním kancelářím.

 

A jak je s řešením od nás
spokojený klient?

„S Martinem Semerádem se mi skvěle spolupracuje, stejně tak s projektovým manažerem Milanem Kozlem. Ne vždycky to bylo jednoduché, ale ten výsledek za to stojí. Práce s editorem webu nám vyhovuje, všechno je hezky přehledné a řadu věcí si dokážeme upravit sami. Myslím, že na našich nových stránkách je vidět obrovský kus práce."

Jaromír Chmelík

Jednatel


O klienta se dlouhodobě stará
Michal Stříteský

„Architekti přistupovali k tvorbě nového webu jako k přípravě stavebního projektu. To znamená velmi pečlivě. Měli nádherné podklady pro jednotlivé referenční projekty a vkus na grafický design. Právě kvůli velmi náročné přípravě podkladů se projekt vlekl. Sám pan architekt Chmelík mi říkal, že strávil více než 300 hodin sběrem podkladů. Milan (projektový manažer eBRÁNY) celý projekt perfektně řídil a já fungoval jenom jako takový pomocný prvek. 

Moje hlavní úloha byla pomoci rozhodnout, co na webu má být a co ne. Postupnými konzultacemi a přemýšlením nad webem jsem architekty přiměl přemýšlet nad svou firmou, a tím ji vyladit do optimálního stavu, který je dělá spokojenějšími. Je to nádherný příklad toho, jak vám hraní si s webem pomůže odstranit nefunkční věci a naopak vyzdvihnout ty, z kterých máte radost a zároveň prosperitu."

Michal Stříteský

Odborný konzultant

  • Typ řešení:Tvorba webu
  • Obor činnosti:Architektonické činnosti
  • Oblast působení:Hradec Králové
Nahoru