Upravit stránku
Podstránka "Výpis produktů"
Sekce "Detail produktu"
Sekce "Kategorie produktů"

O klientovi a řešení

Jste vášnivými milovníky či sběrateli klasických českých hraček či sběratelských modelů? Pak by vaší pozornosti rozhodně neměla uniknou společnost KADEN s.r.o Nový Hrádek. Ta se zabývá ruční výrobou širokého spektra modelů a hraček s osobitým příběhem, který se propisuje napříč generacemi dětí a sběratelů. Výrobky jsou vyráběny malosériově, a díky tomu promění vaše sny o vlastní hračce či modelu ve skutečnost. 

Prohlédněte si moderní e-shop, kde jsme nastavovali také comgate, obsahující dvě měny. A pokochejte se nabídkou různých modelů nebo detailně prozkoumejte legendární stavebnici VARIANT, se kterou se zabaví i vaše děti či vnoučata. Už jste se nostalgicky přenesli do svého dětství či sběratelské vášně? Pak si ještě nezapomeňte prohlédnout informace o samotné firmě a jejich zakázkové výrobě

 

A jak je s řešením od nás
spokojený klient?

„V tomto případě nemohu hodnotit jinak než tím nejvyšším možným počtem bodů, a to rovnou desítkou. Cením se opravdu výjimečné komunikace, kterou jsem během spolupráce navázal s projektovým manažerem Ondřejem Diblíkem, který byl vždy ochotný s čímkoli pomoci a velmi flexibilně vyřešil jakýkoliv požadavek. Mám radost, že e-shop se nám postupně rozjíždí. Měl jsem také možnost se seznámit s velmi originálním projektem marketingové mapy, který mě zaujal stejně jako webináře, na které jsem bohužel prozatím nestihl kouknout. O to víc jsem vděčnější, že eBRÁNA myslí i na ty nejmenší detaily a poskytuje webináře i online. Již teď se tak těším, až je konečně zhlédnu.” 
Lukáš Petrovický

Výrobní ředitel společnosti Kaden s. r. o.


O klienta se dlouhodobě stará
Radek Hudec

„Musím říci, že příběh se krásně propsal i do naší reálné spolupráce. Při realizaci e-shopu jsme komunikovali s panem Petrovickým, který měl jasnou představu, čeho chce společně s námi dosáhnout, což nám velmi pomohlo. Při tvorbě e-shopu jsme tak byli v neustálém kontaktu a vše ladili do těch nejmenších detailů. Skvělé bylo, že pan Petrovický dodával všechny potřebné materiály a stejně tak rychle reagoval a schvaloval naše kroky. A závěrem vám konečně mohu prozradit slíbený příběh. Náš kolega Ondra se do projektu ponořil naplno a tvořil tak dnem i nocí, čehož si náš klient opravdu vážil. Ondra se tak na konci realizace mohl radovat nejenom z povedeného e-shopu, ale také krásného modelu Tatry, který zdobí kancelář celému týmu.”
Radek Hudec

Odborný konzultant

  • Typ řešení:Tvorba e-shopu
  • Obor činnosti:Výroba hraček a her
  • Sídlo společnosti:Královéhradecký kraj
Nahoru