Upravit stránku
Podstránka 
Sekce "Potahové látky"
Sekce 
Podstránka "Potahové látky"
Sekce 
Podstránka "produkty"

O klientovi a řešení

Ve společnosti NORTHERN DESIGN se věnují potahovým látkám, matracovým úpletům a nábytkovému kování. Jejich zákazníkem není každý. Spolupracují s velmi náročnými klienty, kteří mají specifické požadavky na materiály, a které s nimi spojuje láska k čistému severskému designu.

V NORTHERN DESIGN najdete špičkové odborníky, kteří se v textilním průmyslu pohybují více než 20 let. Podobně jako v našem týmu specialistů na internetový marketing. Společně jsme dali hlavy dohromady a každý svou odborností přispěl k návrhu nového webu. To je ideální spojení a výsledek pak vždy stojí za to. Přesvědčte se sami. Precizní grafika a promyšlený obsah připravený na online byznys.

 

A jak je s řešením od nás
spokojený klient?

„MOC se mi líbí, jak nyní vypadají naše stránky. Jsem rád, že jsme ve spolupráci našli 100% vzájemné pochopení a bylo mi potěšením. Takto přesně jsem si představoval výsledek. S obchodníkem Michalem Stříteským jsem maximálně spokojený, všechnu práci odvedl na jedničku. S projektovým manažerem Ondrou Diblíkem jsem byl v kontaktu ještě víc a bylo to celé super. Michal s Ondrou by si za to zasloužili prémie. Jsem opravdu spokojený, říkám to upřímně a nechválím jen tak.”
Pavel Řádek

jednatel společnosti


Jak se nám na projektu pracovalo?

„Tento projekt mě opravdu bavil. S panem Řádkem jsme si myslím sedli, a tak byla celá tvorba příjemná pro obě strany. Pan Řádek vznášel po celý čas dobré náměty na drobné úpravy a vylepšení a zajímal se o celou cestu tvorby nového webu. To nám hodně pomohlo v tom, aby web ukazoval přesně to, co ukazovat má. Vždy to byly jen nápady a návrhy, finální rozhodnutí bylo vždy na nás. Pan Řádek nás vnímá jako profesionály, kteří vědí, jak má být web postavený. Spojení těchto dvou skutečností je prostě super. My nejsme profíci s potahovými látkami a pan Řádek zase není profík v tvorbě webu. Proto je při tvorbě potřeba, aby i klient, který je profesionálem ve svém oboru, byl aktivní. Přesně tak mohou vznikat grafický krásné, a hlavně obsahově správně zaměřené weby.”
Ondřej Diblík

projektový manažer

O klienta se dlouhodobě stará
Michal Stříteský

„Tohle se náramně povedlo. S klientem jsme si opravdu rozuměli a dokázali jsme odhalit jeho potřeby a očekávání. Než jsme se pustili do tvorby webu, hodně jsme se bavili o firmě a hledali cesty, jak vymyslet řešení, které nebude jen nové, ale pomůže klientovi v rozvoji firmy, a hlavně zlepší online komunikaci směrem k potenciálním klientům. Na spolupráci si nejvíc cením toho, že jsme dokázali zhmotnit představy pana Řádka, protože měl jasnou vizi, ale doposud ji nedokázal nikomu předat tak, aby výsledné řešení splňovalo jeho očekávání. Pan Řádek je pro mě velmi inspirativní osobou nejen v pracovním, ale také osobním životě, takže se mi s ním skvěle komunikovalo, což je základ každé úspěšné spolupráce. Těším se na další rozvoj řešení a že pana Řádka dokážeme ještě více vtáhnout do našeho online světa. :-)”
Michal Stříteský

Odborný konzultant

  • Typ řešení:Tvorba webu
  • Obor činnosti:Prodej potahových látek
  • Sídlo společnosti:Pardubický kraj
Nahoru