Upravit stránku

Výrobní portfolio průmyslového holdingu CSG je opravdu pestré: od hodinek přes vlakové brzdy, nákladní automobily, až po radarové nebo navigační systémy pro obranný průmysl. S firmami spojenými s CSG spolupracujeme už téměř 15 let.  V roce 2018 to byla 3. inovovaná verze hlavního firemního webu czechoslovakgroup.cz. Tu úplně první verzi jsme spouštěli již v roce 2014.

A co říká na spolupráci klient?

„S eBRÁNOU mám dlouholeté zkušenosti a jsem velmi spokojený. Rád bych touto cestou poděkoval celému týmu a společnosti eBRÁNA za realizaci nových www stránek pro holding CZECHOSLOVAK GROUP.

I vzhledem k požadavku na rychlou realizaci a nestandardně krátký termín na dodání se termíny dodržovaly, projekt byl skvěle naplánován a nastavený termín spuštění 1. června byl dokonce posunut již na 30. května 2018 a web úspěšně spuštěn. Grafický návrh splnil naše očekávání, je velice kladně hodnocen a navazuje na současnou firemní komunikaci, obsah je přehledný a naplněný ve všech jazykových mutacích. Nový web je podle plánu doplněn o rozsáhlou sekci Naše společnosti a celkově má lepší a větší informační hodnotu pro uživatele a naše zákazníky. Děkuji také za proaktivní přístup všech z týmu, za přínosné názory a doporučení, řešení změnových požadavků a celkově profesionální přístup.

Ještě jednou mockrát děkuji a těším se na další spolupráci na rozvoji tohoto webu a tvorbě dalších prezentací pro skupinu CSG.

Pavel KoženýProjektový manažer marketingu

O zakázku se postaral Radek Hudec

„S firmami Jaroslava Strnada dělám prakticky od počátku eBRÁNY, čili už nějakých 15 let. Tento projekt jsem dělal s Pavlem Koženým a chtěl bych mu i touto cestou poděkovat. Za těch 15 let mi prošly pod rukama stovky projektů. A mezi nimi jich je pár, které si budu fakt pamatovat. A tenhle bych zařadil mezi špičku.

Je to především díky Pavlovi Koženému. My jsme sice vytvořili wireframy, nakreslili super grafiku a rychle spustili web, ale právě Pavel odvedl tu nejtěžší práci. Perfektně koordinoval dodávku podkladů od jednotlivých společností. Na všechno velmi operativně reagoval a často jsme se potkávali. Díky Pavlovým zkušenostem a jeho práci jsme měli šanci udělat ve velmi krátké době něco pěkného. Je to projekt, který jsem si pak ještě měsíc denně otvíral a každý den jsem si říkal: Ty vole, to je dobrý. To je fakt pěkný."

Radek HudecObchodní zástupce +420 775 327 262hudec@ebrana.cz
Nahoru