Upravit stránku

O klientovi a řešení

V roce 1992 vznikla firma PURUS, distribuující léčiva. V jejím vedení stál Jiří Novotný. Jeho tajným snem bylo vyrábění vlastních přírodních produktů, jejichž složení by měl pod kontrolou do toho posledního extraktu. A v roce 2000 se stal tento sen skutečností, neboť vznikla ryze rodinná firma PURUS-MEDA, vyrábějící produkty s jedinečnými recepturami s bylinnými výtažky. Za doplňky stravy s přírodním složením stojí nejenom dlouhodobý vývoj, bohaté zkušenosti, ale i notná dávka citu. A přesně tyto hodnoty se propsaly do podoby nového e-shopu.  

Současnému modernímu e-shopu dominuje rozmanitá nabídka přírodních doplňků stravy s jedinečným složením. Prohlédnout si tak můžete produkty rozřazené pro jednotlivé členy rodiny nebo dle konkrétních orgánů. E-shopu vévodí designová prezentace přírodních produktů, u kterých zároveň najdete všechny potřebné informace. A ty jistě oceníte také při čtení originálních obsahů s atraktivními tématy. A rázem se budete cítit jako byste se ocitli přímo v bylinkové zahrádce.  

 

A jak je s řešením od nás
spokojený klient?

„S naší spoluprací jsem maximálně spokojený, proto mi nezbývá nic jiného než ocenit vzájemné spolupůsobení nejvyšším číslem. Spolupráce probíhá bez jakýkoliv problémů a komplikací. Při kontaktu s technickou podporou si cením okamžité reakce a řešení. Vyzdvihnout musím také práci v editoru. Díky kreativnímu školení jsem se s ním skvěle seznámil, a čím více se s ním sžívám, tím lépe se mi s ním pracuje. V neposlední řadě musím zmínit internetový marketing, protože i jemu patří plný počet bodů. Ten funguje naprosto skvěle a s výsledky, které mě velmi těší.” 
Marek Novotný

Jednatel PURUS-MEDA, s.r.o.


O klienta se dlouhodobě stará
Karolína Slaninová

„První setkání s jednatelem společnosti, Markem Novotným, proběhlo v roce 2017. A jednalo se o velmi příjemné setkání, neboť koncept této české rodinné firmy, vyrábějící přírodní doplňky stravy na základě vlastních receptur, mě opravdu nadchnul a hned si získal mé sympatie. Velmi si cením pana Novotného, který by za celou firmu doslova dýchal a do společného projektu přinesl velké množství pozitivní energie a proaktivního přístupu. Tak se mohla naše spolupráce postupně prohlubovat a ubírat směrem kupředu ke vzniku nového designového e-shopu, který zaujme na první pohled. Proto doufám, že nás čeká ještě další kus společné cesty, při které si tyto české produkty získají ještě více spokojených zákazníků, než mají doposud.” 
Karolína Slaninová

Odborná konzultantka

  • Typ řešení:Tvorba e-shopu
  • Obor činnosti:Výroba a prodej doplňků stravy
  • Sídlo společnosti:Jihomoravský kraj
Nahoru