Upravit stránku

Na začátku byl skvělý nápad

Komplexní řešení online marketingu (dříve eBRÁNA 361) je jednou z našich služeb, jejímž prostřednictvím pomáháme začínajícím podnikatelům prorazit na trhu. Máte-li nápad, který chcete realizovat, ale nevíte jak, přijďte na nezávaznou konzultaci a naši specialisté dají hlavy dohromady. Připravíme pro vás projekt a promyšlenou strategii.

EMS je zkratka elektrické stimulace svalů, kerá je naprostou revolucí v oblasti fitness. Andrea Mikulková se do tohoto cvičení nadchla tak, že si v Pardubicích otevřela studio pro hubnutí, pohyb a zdravý životní styl. Jsme rádi, že jsme mohli být u toho.
Zní to neuvěřitelně, ale první schůzka v eBRÁNĚ probíhala tak, že jsem přišla s hlavou jak pátrací balón, plnou nápadů, všechno jsem vysypala tamním markeťákům a odcházela s čistou hlavou a projektem v ruce.
Andrea Mikulková, majitelka FIT Revolution by EMS

Od názvu firmy až po štítek na zvonku…

Pro Andreu Mikulkovou jsme navrhli vše, počínaje názvem studia a konče výrobou webu. Barevná kombinace, logo, vizitky, marketingové materiály, to všechno nese naše stopy a my jsme dnes velmi hrdí, jak dobře studiu FIT REVOLUTION slouží.

Nová firma je na světě - fyzicky i online

Díky pevným základům v podobě důkladné analytiky a pečlivě navržené strategie jsme mohli vystavět nový špičkový web. Vybudovali jsme ho na tehdy čerstvém řešení z dílny našich vývojářů, programátorů, uxáků a grafiků - eBRÁNA webu. A aby si na ni návštěvníci našli cestu, rovnou jsme ji podpořili PPC reklamou.

eBRÁNA web vypadá krásně, přehledně a zároveň je velmi jednoduché ho spravovat. A díky kvalitně nastaveným PPC kampaním jsme i v tak konkurenčním odvětví, jako je svět fitness, vidět na prvních příčkách vyhledávačů.
Andrea Mikulková, majitelka FIT Revolution by EMS

Věnujte se byznysu. Starosti s onlinem nechte na nás

Tvorbou webových stránek všechno teprve začíná. Návštěvníci se na web jen taky sami nepohrnou. Mezi další kroky patří jednoznačně kvalitní obsah, zmíněné PPC nebo facebookové kampaně a jak doporučuje i sama Andrea Mikulková, skvělé jsou perfektní fotky a promo videa.

Mně osobně vyhovuje, že při své absolutní časové vytíženosti, mohu to velké břemeno jménem marketing vzít a předat ho na profíky ve svém oboru. Občas jen zaplatím nějakou fakturu a chodí mi pravidelné reporty.
Andrea Mikulková, majitelka FIT Revolution by EMS
Nahoru