Upravit stránku

Nejste si jistí, že vaše PPC reklama vydělává tolik, kolik by měla? Neutrácejte zbytečně.PPC audit zdarma

Naše spolupráce začala již před několika lety redesignem domovské stránky Seca, následně jsme vytvořili i e-shop s palubkami a nastínili první strategii pro internetový marketing. Od té doby online světem frčíme společně.

A kam jsme to společně dotáhli?

Ke skvělým výsledkům. Jedním z hlavních cílů e-shopu prodávajícího dřevěné palubky bylo zvýšení návštěvnosti. Což je ostatně jeden z nejobecnějších, ale také nejčastějších cílů, které si weby a e-shopy nastavují. V tomto případě se nám povedlo meziročně nakopnout návštěvnost o 32 % a jedeme dál. A čemu za to vděčíme? Odpověď je stejná. PPC reklamě. Ještě vás máme k PPC kampaním přemlouvat?

Veškeré naše služby se odráží od analýz a reportů, které pro Secu zpracováváme. Hodně nám pomohla i tvorba redakčního plánu, kterého se jak my, tak klient, držíme. Máme jasně rozdělené úkoly – my píšeme články, klient si spravuje Facebookovou stránku a tvoří newslettery.

růst obratu

Dalším neméně důležitým cílem byla a stále je maximalizace obratu. I tohoto cíle se nám společnými silami snaží dosáhnout. Meziročně se obrat zvýšil o necelých 50 %. Nyní se pozornost přesouvá na novou kategorii a to Feelwood.cz, která je zaměřena na masivní podlahy.

Veškeré výsledky reportujeme. Klient tak má kompletní přehled o aktivitách a výsledcích. Díky komunikaci jak se specialisty, tak s obchodními zástupci, kteří jsou pro klienty něco jako průvodci online světem, navíc problematiku chápe a ví, co může od internetového marketingu chtít a očekávat.

"S tímto klientem je velmi dobrá spolupráce. Vzájemná setkání se odehrávají na kvartální bázi, kde prezentujeme naše výsledky. Doposud se nám daří meziročně navyšovat obrat e-shopu - letos je to prozatím o 48%.
Kromě výkonostního marketingu připravujeme také obsahovou strategii - vždy na 6 měsíců dopředu. Spolu s klientem vymýšlíme zajímavá témata, která jsou dobrým zdrojem informací pro koncové spotřebitele."

- Vyjádření specialistky online marketingu

Nahoru