Upravit stránku

Elektrárně na míru

Dnes je nutností, aby byl web přehledný nejen na stolním počítači a notebooku, ale také na mobilech a tabletech, kde si spousta uživatelů stránky prohlíží. Vytvořili jsme proto plně responzivní web, který jsme ušili pro potřeby elektrárny. Například jsme vytvořili zobrazení energetických sítí Elektrárny Opatovice v mapových podkladech Google. Je tak skvěle vidět, kam EOP dodává energie. Další byl přehled odstávek a havárií, propsaný do seznamu na web. Když například zákazníkovi elektrárny nefunguje topení, může se jednoduše podívat na internet, kde vidí, kde je problém.

Zhruba v polovině roku 2015 jsme si začali pohrávat s myšlenkou modernizace webu naší společnosti. Musel splňovat moderní trendy, které dnešní weby mají, například přehlednost na všech zařízeních. A od toho jsme začali. Zkusili jsme oslovit pět společností. Proč jsme si vybrali zrovna eBRÁNU? Nenabídla jen dobrou cenu, ale i redakční systém ušitý na míru, zákaznický servis byl odpovídající a jejich přístup byl nejlepší. Celek, který jednotlivé segmenty vytvořily, pro nás byl nejvýhodnější.

MARTIN SÝKORA, PR MANAŽER SPOLEČNOSTI ELEKTRÁRNY OPATOVICE

A jak se nový web povedl z pohledu našeho zákazníka? „Zpětně můžu určitě hodnotit přerod ze starého na nový web jako pozitivní. Nedíváme se na něj pouze z vizuální stránky, ale využíváme různé nástroje. Jedním z nich je i Google Analytics, kde si dokážeme najít čísla, která nám úspěšnost potvrzují,“ říká PR manažer společnosti EOP Petr Sýkora. Novými stránkami jsme například dokázali zvednout průměrnou dobu strávenou na stránce.

U jednoho projektu nezůstalo

Protože se naše spolupráce osvědčila a nový web je zdárně u konce, svěřila nám Elektrárna Opatovice další projekty. Kromě nového webu jsme rozjeli i informační platformu EVO Opatovice. Týká se technologií energetického využití odpadu.

Myslím, že je velmi důležité, aby zákazník věděl, čeho chce dosáhnout. Když bude mít nastavené parametry cesty, tedy kam chce dojít, může oslovit firmu. U eBrány si může být jistý, že mu na té cestě pomůže jak vyprecizovat cíle, tak i realizovat celý projekt. A to bych řekl, že je největší přidaná hodnota této společnosti.

MARTIN SÝKORA, PR MANAŽER SPOLEČNOSTI ELEKTRÁRNY OPATOVICE
Nahoru