Upravit stránku
Detail typového rodinného domu
Detail typového rodinného domu
Reálné foto a kontaktní formulář

O klientovi a řešení

Společnost Ener DOMY, s.r.o. staví moderní domy na klíč. Postará se o stavbu dřevostavby i zděného domu a lpí na tom, aby její zákazníci bydleli co nejdříve. Zároveň si všichni její zaměstnanci zakládají na milém a poctivém přístupu k zákazníkům. Ti se mohou při výrobě dokonce podívat na své části domu nebo si promluvit s lidmi, kteří na jejich budoucím domově pracují. Sny o bydlení ale musejí být podložené kvalitní webovou prezentací. A právě tu jsme pro Ener DOMY vytvořili.

Hned, jak jsme spustili webové stránky, jsme začali pracovat na internetovém marketingu. Klientovi nový web společně s budováním značky přinesly spoustu nových poptávek. 

A jak je s řešením od nás
spokojený klient?

„Náš starý web nebyl moc kvalitní a nevyhovoval nám. Na novém webu jsme se chtěli především hezky, moderně prezentovat. eBRÁNA nám řeší i online marketing a výsledky jsou skvělé! Určitě se nám navýšil počet poptávek, dokonce si nás lidé pamatují a reagují na sociálních sítích. Web s panem Semerádem pořád aktualizujeme. Jsem naprosto spokojený."
Tomáš Sirotek

Ředitel Ener DOMY s.r.o.


O klienta se dlouhodobě stará
Michal Semerád

„Firmě pana Sirotka moc fandím a jsem rád, že jsem s tímto zákazníkem na jedné vlně. Jde o firmu, kterou i díky úspěšnému internetovému marketingu lidé mají rádi. Dokonce i já bych si jednou od ní chtěl nechat postavit domeček. A už mám i svého favorita!"
Michal Semerád

Odborný konzultant

  • Typ řešení:Tvorba webu
  • Obor činnosti:Výstavba bytových budov
  • Sídlo společnosti:Praha
Nahoru