Upravit stránku

Hlavní důvody, proč si vybrat eBRÁNU:

Pokrýváme celou oblast online světa a to vám uspoří čas a nervy při hledání více spolehlivých dodavatelů

Konzultace firemní cílů, návrh a realizace webu nebo e-shopu, následně propagace, růst a zvyšování výkonu, vyhodnocování a optimalizace. To všechno pod jednou střechou propojené dohromady. Není nic horšího než se stát prostředníkem mezi neshodami dvou dodavatelů nad vaším řešením.

“Pro RD Rýmařov zajišťujeme fullservis od sklepa až po půdu. Klient si díky tomu ušetří spoustu starostí a může se naplno věnovat svému byznysu.”
Filip Pecháček

Odborný konzultant

 

E-commerce

Rozjeďte svůj byznys na internetu se vším všudy. Čeká na vás eBRÁNA e-shop přizpůsobený počítačům, tabletům i mobilům. Díky jeho pronájmu navíc ušetříte.

 

Online marketing

Přestěhujte se z vedlejší ulice na hlavní třídu. Akorát na internetu. Celý tým markeťáků pod jednou střechou vám s tím pomůže, ať jste malí nebo velcí.

 

PPC

Nechte pro sebe pracovat PPC specialisty a certifikované partnery Google pro malé a střední podniky. Skvělé výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

 

Copywriting

Řekněte nám vše o svém byznysu a my najdeme ta správná slova, která vám přilákají nové zákazníky. S profi texty poroste dobrá pověst i důvěryhodnost vaší firmy.

 

Webové stránky

Web s intuitivním redakčním systémem, který můžete spravovat sami, a který je připravený na rozjezd online marketingu. S vlastním odborným konzultantem k tomu.

 

To nejlepší, co umíme z webů a e-shopů, standardizujeme, abychom vám ušetřili náklady na tvorbu a mohli jste více investovat do propagace

Na velkých projektech se učíme, jak dělat věci špičkově, a podle toho rozšiřujeme standardní vlastnosti našich produktů. Vysoká kvalita webů a e-shopů potřebná pro plnění firemních cílů je tak dostupná i pro malé a střední firmy, které teprve začínají s využíváním možností online světa.

Komunikuje s vámi na osobní bázi váš konzultant,
vždy se máte na koho obrátit

Víme, že jste specialisté v tom, co děláte, a online svět pro vás může být cizí. Obchodní tým, specialisté i technická podpora s vámi mluví tak, že si rozumíte a je vám to příjemné. Emailem nebo klikáním na tlačítka si věci pouze potvrzujeme, dohody ale vytváříme osobně.

„Na spolupráci s eBRÁNOU nemám co vytknout. Sami jsme IT firma, tak máme s podobnými agenturami hodně zkušeností a teď jsme nejspokojenější, co jsme kdy v historii s dodavatelem webových stránek byli. Co se týče designu a funkčnosti stránek, vše je perfektní. Na 100 % jste naplnili naše očekávání. Pomohlo nám i školení, které jsme dostali k obsluze redakčního systému.”
Pavel Mádle

jednatel společnosti 2Pnet s.r.o.

Technická podpora vám pomůže vždy, když budete potřebovat

Mít se na koho obrátit, kdo mi kdykoliv ochotně pomůže, když něco nevím nebo něco nefunguje, je luxus, který je potřeba si zažít.

Prémiové partnerství s Googlem nás neustále posouvá dopředu ve znalostech, kvalitě a výkonu

Pokud se zavádí nějaké novinky, jsme vždy u toho. Dostáváme neustále špičkové školení. Google měří výkony našich kampaní a motivuje nás, abychom se stále zlepšovali. Aktuálně máme jako jediní v ČR exkluzivní partnerskou smlouvu Premier partner pro malé a střední podniky.

Více než 17 let jsme na trhu online agentur a zaručíme vám stabilitu, která je dnes tak vzácná

Být kvalitními partnery pro naše klienty je pro nás radost a užíváme si to. Neustále inovujeme, protože náš svět je neuvěřitelně rychlý.

„Lepší stránky Komorní filharmonie už nemohly být. Od uživatelů jsme již dostali spoustu kladných hodnocení. Vyhovuje nám jednoduché přidávání koncertů, s webem se hezky pracuje. Díky tomu je stále aktuální. Jsem vděčná za mobilní verzi, kterou tyto stránky mají, sama ji plně využívám a nemůžu si to vynachválit. Koukala jsem na řadu konkurenčních stránek a ty jsou často velmi složité až nelogické. Na těch našich všechno rychle najdete, dobře se v nich zorientujete, což pro nás bylo velmi důležité. Nový web výrazně ovlivnil prodej vstupenek na koncerty, nárůst je obrovský. Z celé spolupráce s eBRÁNOU jsme nadšení!”
Jarmila Zbořilová

Ředitelka Komorní filharmonie Pardubice

Naši klienti v číslech

Měření spokojenosti pomocí NPS - aktuálně jsme na hodnotě 68 (světová třída). Chceme se
dostat přes 70 (love brand). Více o metodě měření spokojenosti na našem blogu.

Co je pro nás důležité?

Chceme udržitelně růst, abychom tu pro vás byli i za 20 let a představovali stabilního partnera, který se neustále zlepšuje a inspiruje vás.

Ctíme etiku na nejvyšší úrovni a podnikáme zodpovědným způsobem. Získáváme ocenění za
udržitelný rozvoj, společenskou odpovědnost a další. Stále před sebou vidíme hodně prostoru pro
zlepšení, a přesto jsme hodnoceni vysoko.

Široká nabídka služeb

  • Komplexní správa online marketingu 
  • Budování firemní i zaměstnanecké značky
  • Tvorba responzivního, jednoduše ovladatelného webu
  • Tvorba moderního e-shopu na míru se vším všudy
  • Správa PPC kampaní a mnohem více
Přejít na služby

Přehlídka našich referencí

eBRÁNA je tu od toho, aby pomáhala plnit vaše obchodní sny a tvořit úspěšná webová a e-shopová řešení. 

Naši marketéři a další desítky specialistů se „pod jednou střechou” postarají o to, aby vše z online světa pracovalo pro váš byznys. Podívejte se na realizovaná řešení a příběhy našich klientů, kterým jsme takto pomohli.

Přejít na reference
Nahoru