Upravit stránku

Obchodní partneři

Partnerství s Googlem nás neustále posouvá ve zvyšování kvality a dvou až třícifernému růstu. Jako jediná digitální agentura v ČR jsme řízeni přímo z Varšavy v rámci regionu CEE (Středovýchodní a Východní Evropa). V takto klíčové spolupráci jsme již od roku 2016, kdy tento program v Evropě odstartoval.
Partnerství se společností Seznam.cz nám zajišťuje špičkovou kvalitu správy kampaní. A to prostřednictvím pozvánek na nejnovější školení a konference k aktuálnímu dění v Seznamu.cz. Prozatím nedosahujeme kritérií pro klíčové partnerství. Avšak postupně k němu směřujeme. 

Dodavatelé


Kdo nás školí

Business Success

BS nás školí již od roku 2006. V období, kdy jsme raketově rostli, nám pomohla několikrát upravit model řízení. Díky jejich know-how jsme vybudovali stabilní svobodnou firmu, která je podpořena přesnými statistikami. Naše vzájemná spolupráce se nadále rozrůstá. Společně ladíme stejnou technologii řízení. A nejen to. Oboustrannou kooperaci harmonizujeme i v rámci vztahového a lidského rozměru.

"Informace pochopená, má svou hodnotu a informace nebo nápad zavedený do praxe firmy má daleko větší hodnotu. V eBRÁNĚ je neuvěřitelné, že oni si vezmou nápad ze semináře a upraví si jej podle sebe a výsledek je častokrát ještě lepší, než se očekává. Odvaha a inovace v eBráně rohodně nechybí, čeho se chopí, to vypadá originálně a zároveň je to sympatické. Od eBRÁNY se mám jako školitel co učit."

Martin Staněk

"Spolupráca s eBRÁNA je pre mňa veľmi obohacujúca, pretože v tejto skupine sú profesionalita, zodpovednosť a hodnotenie na základe skutočných výsledkov každého jednotlivca súčasne prepojené s človečinou, čestnosťou a korektnými vzťahmi medzi ľuďmi navzájom."

Rastislav Zachar

Naši školitelé jsou specialisté ve svém oboruJsme hrdí na naši spolupráci...

Miroslav Krček

Miroslav Krček

Kouč

S Mírou jsme absolvovali několik sérií školení, která byla zaměřena na komunikaci, time management a týmovou práci. Velké množství pravidel a doporučení se stalo součástí našich trvalých procesů. Jako jeden z konkrétních příkladů zmíníme ten, jenž se týká efektivního vedení porad. (Nikdo totiž nechce, aby se jednalo o HOPLAPO - „hovno platnou poradu” :)).

Daniel Šmíd

Daniel Šmíd

Lektor moderní etikety

Daniel nás naučil kouzlu navazování rozhovorů. Protože první dojem rozhoduje. A rozhodně je v našich možnostech ho ovlivnit. Díky Danielovi víme, jak je vhodné se představit. A navíc tomu dát přidanou hodnotu tím, že u toho vypadáte skvěle. Taktéž jsme získali skvělý přehled o stylu. A navíc jsme se seznámili s pravidly etikety.

Tomáš Stehlík

Tomáš Stehlík

Tester webových stránek a aplikací

Tomáš s námi spolupracuje na rozvoji našich testerů a uchovávání testerského know-how ve firmě. Po dvou velkých školeních přenechal testerům v hlavě svůj pohled na testování zakázek. Dále poradil, jak si udělat jednoduchý time management nad testováním zakázek. Tomáš Stehlík nám také pomáhá s náborem testerů a rozvojem jejich adaptačního procesu. Rád nám přenechává svůj pohled na testování a cení si toho, že podporujeme testery v jejich vzdělání. 

Viktor Kustein

Viktor Kustein

Konzultant

Viktor nás naučil mnohému. Především to, jak se poprat a zvítězit nad prokrastinací. A co to konkrétně znamená? To, že jsme se naučili neodkládat své úkoly a povinnosti. Ale to není vše. Uvědomili jsme si důležitost nalezení určité rovnováhy, jejíž důsledkem je nejen vnitřní spokojenost.

Karel Mindless Novotný

Karel Mindless Novotný

Specialista na brand

Karel nám v roce 2016 pomohl rebrandovat značku eBRÁNA. Pod jeho vedením jsme se vizuálně i komunikačně vyvinuli do nové fáze. Nejlepší na naší spolupráci bylo, že nám pomohl pojmenovat to, co jsme od začátku nedokázali vhodně nazvat. Cílem tak byla definice našich hodnot, mise a účelu. V současnosti se pod jeho dohledem a příležitostnými konzultacemi rozvíjíme z pohledu brandu a komunikace samostatně.   

Michal Špaček

Michal Špaček

Vývojář a školitel

Michal Špaček školil vývojáře a programátory na bezpečnost PHP aplikací. Školení bylo naplněné praktickými příklady. Poradil nám, jak se bránit proti útokům a ošetřit nezabezpečené vstupy do aplikací. Jeho výstup byl proložen zajímavými příklady z internetu. Na nich nám ukázal, že mnoho firem si neuvědomuje důležitost zabezpečení proti nezvaných škůdcům. Intenzivní školení bylo zakončeno certifikátem pro každého z účastníků.

Tomáš Pilař

Tomáš Pilař

Vývojář a školitel

Tomáš Pilař v eBRÁNĚ vede školení pro vývojáře, programátory a produktové manažery. Jeho doménou je Doctrine ORM a ElasticSearch. Právě v těchto oblastech má bohaté znalosti. Velmi jednoduše dokáže odpovědět na příkladech z praxe. Jeho školení jsou nabitá rozmanitým množstvím praktických příkladů. Naši specialisté jsou tak opravdu rádi, že mohou získat pohled někoho zvenku, protože nasazování velkých technologií rozhodně není jednoduchým úkolem. 

Jan Tichý

Jan Tichý

Google Certified Trainer

V rámci webové analytiky prošel Honza Tichý s našimi markeťáky analytický nástroj Google Analytics. Zaměření bylo na správnou interpretaci dat. Díky tomu umíme našim klientům stanovit účinné marketingové/obchodní aktivity pro podporu jejich cílů v podnikání. Opět nechybělo praktické školení přímo na konkrétních účtech našich klientů, čímž jsme podpořili vylepšení obchodního výkonu webu.

Řezáč & KvasničkaStrategický webdesign

V rámci strategické optimalizace nás v roce 2018 navštívil Honza s Janem. Proškolili nás na to, jak optimalizovat web pro zadavatele i dodavatele. Díky nim jsme prošli celým procesem optimalizace webu. A to včetně praktických příkladů. Školení bylo přínosné pro marketéry, obchodníky a jednotlivce z výroby webu. Nechybělo ani absolvování praktického tréninku uživatelského testování.

Jsme členy

Prostřednictvím členství v KHK PK můžeme mírně ovlivňovat dění v podnikatelském prostředí v PK. Nechybí nám přehled o novinkách. A zároveň jsou nám blízké ty problémy, se kterými se potýkají podnikatelé.
Společnost eBRÁNA je již řadu let významnou součástí české e-shopové komunity. Členství v APEKu je pro nás tedy nezbytné. O všech novinkách díky APEKu víme jako první a neuteče nám žádný trend. 
Nahoru