Upravit stránku

Nejste si jistí, že vaše PPC reklama vydělává tolik, kolik by měla? Neutrácejte zbytečně.PPC audit zdarma


O klientovi a řešení

Vítejte ve světě spodního a nočního prádla, plavek, ponožek a dalších doplňků pro ženy i muže. Firma eKAPO je tvořena malým dámským kolektivem, který se stará o vaši krásu a pohodlí již od roku 2013. Na e-shopu se můžete pokochat opravdu širokým výběrem produktů různých střihů, barev, materiálů a také velikostí. Každý kousek je ručně přeměřený, zkontrolovaný a detailně popsaný. Jenom tak si můžete jednoduše vybrat prádlo, které vám skvěle padne. Díky tomu vynikne vaše krása, a zároveň si můžete užívat skvělého komfortu

V eKAPO ví, že bez spokojených zákazníků by to prostě nešlo. Proto vás potěší nejenom milými dárky, ale také moderním e-shopem, kde se nakupuje jedna radost. Můžete si vybírat z různých kategorií, kterým dominují produktové fotografie. Nákup usnadní také tabulka velikostí a rady, jak správně spodní prádlo vybrat. To ale není vše! Každému zákazníkovi chtějí nabídnout skvěle “ušité” služby na míru, proto se rozhodli pro nejmodernější marketingové strategie a nástroje. V současnosti pracují na positioningu brandu a jak využít obsahové strategie k proměně jejich sociální sítě.  

 

A jak je s řešením od nás
spokojený klient?

„S eBRÁNOU mě pojí dlouholetá spolupráce. Neustále rosteme, a to díky společné komunikaci, skvělému přístupu a také rozšiřování služeb. A já jsem tak čím dál tím více spokojená. Proto hodnotím téměř plným počtem bodů, devítkou. Přece jenom, není na škodu si nechat jeden bod jako případnou rezervu. Jsem velmi ráda, že vše běží tak, jak má. Pokud se objevila nějaká komplikace nebo problém, vždy se mi dostalo ze strany technické podpory rychlé a účinné pomoci. Stejně tak jsem spokojena se službami marketingu, kde v současnosti rozjíždíme nové strategie a projekty, na jejichž výsledky se již teď velmi těším."
Iva Turečková

Jednatelka společnosti SLK Trade s.r.o.


O klienta se dlouhodobě stará
Pavel Janda

„Naše vzájemná spolupráce započala v době, kdy byla paní Turečková se značkou eKAPO na trhu dva roky. V té době potřebovala nové a funkční technické řešení a zároveň outsourcovat online marketingové služby, na které již neměla ve svém týmu žádný prostor. Proto se rozhodla využít našich služeb. Během spolupráce neustále zkoušíme nové marketingové strategie a nástroje, jejichž funkčnost reálně ověřujeme. Díky dlouhodobé kooperaci se postupně blížíme nejen k hlavním vytyčeným cílům, jakými jsou udržitelný růst obratu s přiměřenou nákladovostí, ale současně dosahujeme i menších dílčích výsledků, které nám taktéž dělají radost. Nic z toho by však nešlo bez vzájemné důvěry a výjimečného přístupu všech lidí, kteří stojí za značkou eKAPO."
Pavel Janda

Odborný konzultant

  • Typ řešení:E-shopOnline marketing
  • Obor činnosti:Prodej spodního prádla
  • Sídlo společnosti:Pardubický kraj
Nahoru