Upravit stránku

Jaké oblasti vám pomůžeme vyřešit?

 

Chytré plánovánía vyhodnocování projektů

Krok po kroku společně projdeme podrobný návod obsahující všechny důležité položky, které budete k evidenci a řízení projektů potřebovat. Na projektový záměr i kontrolu rizik si posvítíme prostřednictvím praktických cvičení. A ze stínu vytáhneme přímo pod světla reflektorů také často opomíjené dokumenty, které by vám měly v rámci každé z fází projít pod rukama.

Schopnost delegace prácea přehledné úkolování

Jedním ze základních předpokladů pro úspěšné fungování firmy je bezpochyby spolehlivé plnění zadaných úkolů. Na počátku ovšem musí stát jasné zadání. Naučíme vás, jak srozumitelně úkolovat, kontrolovat plnění úloh i vyhodnocovat výsledky práce. A jak v případě nutnosti práci efektivně delegovat. A to bez toho, aniž byste ztratili přehled o právě probíhajících procesech.

Efektivní vedení porada bezproblémovou komunikaci

Poradíme vám, jak odstranit komunikační šum a nenechat už nikdy žádnou podstatnou informaci zapadnout. A to v online i offline komunikaci. Předáme vám zásobu tipů, které využijete při komunikaci s různými typy osobností. Z rukávu je ale budete moct tahat také během vedení porad, řešení problematických otázek i předávání zpětné vazby a vlastních zkušeností svému týmu.

Podpora motivace zaměstnancůa souznění s firemní vizí

Společně navrhneme způsob, jakým vaše zaměstnance propojit s firemní značkou a vizí. Jednotná komunikační a úkolovací platforma jim dodá pocit jistoty, řádu a smysluplnosti v plnění každodenních činností. Připravíme si seznam bodů, jejíchž postupné odškrtávání dopomůže k udržování vašich zaměstnanců v obraze a tím pádem i k zvyšování motivace a chuti být součástí firemního dění.

Naše školení v číslech

Držte krok s dobou a získejte nové poznatky ze světa online marketingu. Vyberte si ze široké nabídky školení a přijeďte do našeho moderního školicího střediska.

Kdo vás školením provede?

Aneb seznamte se s naším lektorem

Jak to bude probíhat?

1. Osobní konzultace

Seznámíme se s vaší firmou. Společně prověříme právě probíhající procesy a vybereme oblasti, na které se v rámci naší spolupráce zaměříme

2. Třídenní školení

Předáme vám všechny potřebné znalosti, které budete k úspěšnému řízení firemních projektů potřebovat. Nezůstane ale jen u teorie. Nově nabité dovednosti si hned otestujete na praktických příkladech a cvičeních

3. (RE)aktivační dny

Součástí školení je také průběžný mentoring a minimálně tři (RE)aktivační dny, díky kterým se jednou za měsíc znovu potkáme a zhodnotíme, jak se daří nové poznatky aplikovat v prostředí firmy.

4. Závěrečné vyhodnocení

Zhodnotíme, zda se podařilo zařadit nové procesy a nástroje do běžné praxe. Zkusíme prozkoumat další možnosti, které by v budoucnu mohly vést k ještě lepším výsledkům.

Kdy dává projektové řízení ve firmě smysl?

  • Řešíte-li firemní investice, kapacity a různé kombinace dodavatelů 

    Ukážeme si, jak docílit smysluplného plánování zdrojů. A rovnou si to skrze tvorbu Registru rizik a Ganttova diagramu otestujeme v praxi.

  • V případě nejasně stanovených procesů a absence nástrojů, které běžně s řízením projektů pomáhají 

    Předáme vám kompletní návod, jak zvládnout projektové řízení od plánu až po vyhodnocení. K tomu bude potřeba si práci dobře zorganizovat. Probereme proto také zásady organizace a delegace práce.

  • V situacích, kdy firmě chybí jednotná forma komunikace a úkolovací platforma

    Naučíme vás zadávat, kontrolovat a vyhodnocovat úkoly. Vyšperkujeme interní komunikaci a poradíme, jak vést porady, které zanechají dojem jak po profesní, tak osobní stránce.

Jak hodnotí přínos projektového řízení klienti?


Nahoru