Upravit stránku
Sekce s půdorysy domu
Podstránka pro detail rodinného domu
Katalog rodinných domů

O klientovi a řešení

Společnost RD Rýmařov působí na stavebním trhu od roku 1969. Mnoho lidí si ji v Česku spojuje s legendárními „okály“, ale dnes díky moderním technologiím staví energeticky úsporné rodinné domy a zapojuje se i do developerských projektů. Na svém kontě má více než 24 000 staveb v Česku a dalších zemích Evropy.

Hlavním požadavkem společnosti na současné stránky byl redesign stávajícího webu a zvýšení návštěvnosti. Proto jsme web vložili do péče našim specialistům internetového marketingu. Ti připravili pečlivě promyšlenou online marketingovou strategii, která na web nejen přivádí návštěvníky, ale hlavně je dokáže proměnit v zákazníky.

A jak je s řešením od nás
spokojený klient?

„S eBRÁNOU jsme začali spolupracovat v roce 2012 a dnes jsme velice rádi, že jsme se rozhodli právě pro tuto společnost. Jak tvorba webu, tak jeho marketingový rozvoj a náměty na vylepšení, byly velmi úspěšné. Online byznys máme zajištěný opravdu profesionálně a těšíme se na každé další nápady. Kromě velké profesionality si ceníme toho, že jednání vždy probíhají na přátelské bázi. Je to velmi přínosná a příjemná spolupráce, která nás vážně baví. Investice se nám tak mnohonásobně vrátila."
Lucie Matulová

Vedoucí marketingového oddělení RD Rýmařov s.r.o.


O klienta se dlouhodobě stará
Filip Pecháček

„Za sebe mohu říct, že takto si představuji ideální spolupráci s klientem. Původně to mělo začít jen jednoduchou microsite pro Polsko, ale nyní po cca 8 letech jsme na komplexní fullservisové spolupráci. Dělali jsme už druhý hlavní web a také weby pro obchodní centra. Online marketingem jsme několikanásobně navýšili snad všechny ukazatele. Vytváříme i různé grafické práce, infografiky a mnoho dalšího. Dovolím si říct, že nás v RD Rýmařově vnímají jako odborníky v online světě, dávají na naše doporučení a konzultujeme společně jejich business jako takový. Práce pro tohoto klienta mě strašně baví a je to pro mě taková srdeční záležitost. Jsem taky moc rád, že pracovní vztah tady přerostl už v několikaleté přátelství."
Filip Pecháček

Obchodní zástupce

  • Typ řešení:Tvorba webu
  • Obor činnosti:Výstavba bytových budov
  • Sídlo společnosti:Moravskoslezský kraj
Nahoru