Upravit stránku

Nová platební brána Comgate - od 0,79 %

Nová platební brána Comgate, která nabízí nejlepší podmínky na trhu. Nyní je dostupná v našem e-shopu. Využít můžete desítky platebních metod, skvělé podmínky nebo zahraniční platební metody. 

Na mnohé žádosti a za vydatné podpory ze strany společnosti Comgate, vám můžeme tento měsíc nabídnout novou platební bránu. 

Výhody platební brány

  • Férové a transparentní ceny dle objemu transakcí. již od 0,79 % do 0,99 %.
  • Desítky platebních metod.
  • Jednoduchá a rychlá integrace.
  • Sčítání objemu transakcí z platební brány a platebního terminálu pro dosažení lepších podmínek.
  • Možnost individuálních úprav platební brány.
  • Další výhody na www.comgate.cz
Modul vlastnosti variant

Návod na nastavení platební brány Comgate na platformě eBRÁNA e-shop

Aktivace platební brány

Nejprve se musíte stát naším zákazníkem platební brány ComGate. Nejjednodušší je vyplnit tento formulář. Jakmile tak učiníte, automaticky se s vámi spojí obchodní tým z Comgate a provede vás procesem aktivace platební brány.

Následně dostanete e-mailem smlouvu k potvrzení. Dalším krokem je vytvoření přístupu do klientského portálu, identifikace zákazníka a kontrola náležitostí, které musí váš e-shop obsahovat. S přístupem do klientského portálu můžete přejít k samotnému nastavování platební brány.

Nastavení na platformě eBRÁNA e-shop


První krok je nastavení propojení platební brány v nastavení e-shopu. Nastavení naleznete v Nastavení -> Ostatní propojení -> Záložka Comgate.

Parametry

  • URL rozhraní - zde vyplňte hodnotu https://payments.comgate.cz/v1.0
  • Identifikátor obchodu - zde vyplňte 6-místné číslo najdete ho v administraci platební brány v sekci integrace. Propojení obchodu -> (upravit obchod) -> identifikátor propojení obchodu
  • Tajný kód - zde se vyplňuje řetězec, naleznete na stejném místě jako identifikátor obchodu v poli Heslo.
  • Identifikátor metod - vyplňte jednotlivé metody, které chcete, aby vaše brána zobrazovala. Tvar je např. BANK_CZ_CS_P+BANK_CZ_KB. Všechny metody naleznete na první záložce Platební metody v Integrace -> Nastavení obchodu. Jednotlivé metody se oddělují znaménkem +.

Nastavení platby v e-shopu

Posledním krokem je přidání samotné platby do e-shopu. Je již před-připravena v administraci, takže jde o samostatnou aktivaci. 

Nastavení naleznete v Nastavení -> Doprava a platba -> Způsoby platby -> (klikněte na editaci platby Comgate). Nastavení je zde stejné jako u jiných plateb. Hlavní je vybrat pro které dopravy platbu comgate povolíte a pak již stačí platbu aktivovat checkboxem a uložit okno.

Platbu doporučujeme otestovat nákupem nejlevnějšího produktu i fyzickým zaplacením. 

Nastavení e-shopu v administraci Comgate

Comgate - integrace

Naleznete v záložce integrace a editace e-shopu. Název, identifikátor a heslo budete mít již předvyplněné. Název propojení není povinný a způsob založení platby ponechte doporučené nastavení. 

Nastavení URL
Ponechte parametry a jen nahraďte doménu za svoji, zbytek adresy ponechte.

http://demo-eshop.ebrana.cz/comgate/user_redirect/paid?id=$id&refId=$refId

Povolené IP adresy
IP adresu vašeho e-shopu zjistíte na technické podpoře. Buď na emailu podpora@ebrana.cz nebo +420 490 520 015
Nahoru