Upravit stránku

S čím vám moderní web pomůže?

Získáte novénávštěvníky

Se správně vytvořeným webem snadněji přilákáte víc návštěvníků, uděláte na ně dojem a zároveň je přesvědčíte, aby vám poslali poptávku.

Zvýšíte svoudůvěryhodnost

Dojem z webu je v očích lidí i dojem z celé firmy. Novým webem podpoříte jejich důvěru a z návštěvníků se stanou platící zákazníci.

Ukážete svouznačku

Váš brand je budoucnost a jistota, o kterou se můžete opřít v horších časech. Nový web by měl proto ladit se značkou a úspěšně ji rozvíjet.

Zefektivnítenábor lidí

Ukažte na webu, kdo jste a za čím si stojíte. Odfiltrujte nevhodné kandidáty a zaujměte přesně ty lidi, které chcete.

Jak to celé probíhá?

1

Seznámíme se

Než se pustíme do práce, budeme vás chtít poznat. Váš byznys, značku, konkurenci, zákazníky a další věci, které jsou pro váš obor důležité.
                     
2

Prověříme aktuální stav

Mrkneme se na reálná data o chování vašich (potenciálních) zákazníků. Zjistíme, kdo jsou a co dělají na webu nebo ve vyhledávačích.
                     
3

Navrhneme řešení

Váš specialista online marketingu využije svých znalostí, dostupných dat a s projektovým manažerem vypracuje zadání, podle kterého váš web vyrobíme.
                     
4

Vytvoříme design

Dle zadání vytvoříme náčrt webu (wireframe) s rozložením všech prvků. Po schválení se pustíme do tvorby moderního grafického návrhu.
                                 
5

Precizně zrealizujeme nový web

Když už víte, jak bude web vypadat, pustíme se do jeho tvorby. Kodéři, programátoři, testeři a další specialisté ho připraví na testovacím serveru.
                     
6

Proškolíme vás a web spustíme

Naučíme vás, jak ovládat jednoduchý redakční systém, navrženému webu vdechneme život a odstartujeme novou éru vašeho online byznysu.
                     
7

Rozhýbáme váš online marketing

Využijte potenciál webu na maximum. Profesionálové z online marketing pro vás vypracují marketingovou strategii a pojistí tak úspěch vašich kampaní.
                     
 

Spuštěním to nekončí

Jsme externím oddělením, které rozumí vám i vašim cílům. Díky vzájemné důvěře fungujeme takřka samostatně. Postaráme se za vás o všechno. Buďte bez starostí a mějte čistou hlavu.

s eBRÁNA webem získáte spoustu dalších výhod

Responzivní design

Každá vytvořená stránka je automaticky responzivní, tzn. přizpůsobí se velikosti monitoru i displeje mobilu nebo tabletu. Web je skvěle ovladatelný a čitelný na jakémkoliv zařízení a ve všech internetových prohlížečích, což samozřejmě testujeme už při jeho výrobě.

Atraktivní obsah

Kvalitní obsah je základem úspěchu každé stránky. Uděláme průzkum mezi návštěvníky a napíšeme texty, které je zaujmou. Web posunete o úroveň výš, když společně připravíme unikátní fotky z firmy, vašich zaměstnanců a produktů.
Ukažte duši svého podnikání.

RD RÝMAŘOV

Jak tvorba webu, tak jeho marketingový rozvoj a náměty na vylepšení, jsou velmi úspěšné. Online byznys máme zajištěný opravdu profesionálně a těšíme se na každé další nápady. Investice se nám mnohonásobně vrátila.
Lucie Matulová

Vedoucí marketingového oddělení RD RÝMAŘOV S.R.O.

TRUCKSERVICE GROUP

Oceňuji především rychlé dodání a bezproblémovou komunikaci s obchodním zástupcem i projektovým manažerem. Snadnou práci s novým editorem si chválí i kolegové. Moc se mi líbí i celkový design webu a jsem zvědavý, co přinese nově nastavená spolupráce v oblasti internetového marketingu
Radek Suk

Obchodní ředitel TRUCK SERVICE GROUP S.R.O.

KOMORNÍ FILHARMONIE PARDUBICE

Lepší stránky už nemohly být. Od uživatelů jsme již dostali spoustu kladných hodnocení. Vyhovuje nám jednoduché přidávání koncertů a s webem se hezky pracuje. Nový web výrazně ovlivnil prodej vstupenek na koncerty, nárůst je obrovský. Z celé spolupráce s eBRÁNOU jsme nadšení!
Jarmila Zbořilová

Ředitelka KOMORNÍ FILHARMONIE PARDUBICE

Obraťte se na nás a...
Posuňte své podnikání s novým webem i vy

Vytvořte svůj web s eBRÁNOU a připojte se k 675 našich klientů, kterým jejich web pomáhá v rozvoji podnikání. Vsaďte na zkušenosti a pořiďte si web, který:

  • Dělá skvělý první dojem
  • Pomáhá budovat vaši značku
  • Snadno se používá uživatelům i vám
  • Je připraven na následný marketing
  • Plní vaše byznysové cíle
  • Je bezpečný
  • Je responzivní

Máte zájem? Rádi do toho půjdeme s vámi.

Chci web od eBRÁNY!
Nahoru