Upravit stránku

Proč webové stránky od eBRÁNY?

Líbí se počítačům i mobilům

Naše weby jsou na míru ušité nejen počítačům, ale také mobilům a tabletům. Právě ty dnes určují hlavní směr internetu. A naše weby jsou na to připravené – jsou plně responzivní a vypadají dobře na každé obrazovce.

Zbavíme vás zbytečných starostí

I když vám možná online světu nerozumíte, u nás se ho bát nemusíte. K dispozici vám bude technická podpora a odborný konzultant. Vyřeší s vámi každý rozmar webových stránek a nabídnou vám další vylepšení, aby vše šlapalo jak hodinky. Vy se tak bez starostí můžete věnovat svému byznysu.

Hravě ho budete ovládat

Nedostanete od nás web, se kterým nepohnete. V našich řešeních je zahrnutý i jednoduše ovladatelný redakční systém. Když budete chtít něco změnit, snadno to zvládnete a nemusíte nikam volat nebo cokoliv měnit. A nepotřebujete k tomu znalosti programování nebo kódů.

Stále aktuální a levnější. Díky pronájmu

Funkční a moderní web je v dnešní době velkou investicí, a to my chápeme. My vám ale nabízíme pronájem platformy. S ním ušetříte a můžete investovat raději do toho, aby si k vám zákazníci našli cestu. V ceně navíc máte aktualizace systému, a tak váš web nezestárne. Bude mít automaticky všechny nové funkce a zavedené technologie.

Web maron.cz se díky nové struktuře, obsahu
a pravidelným online službám pyšní

(srovnání 1. kvartálu 2017 a 1. kvartálu 2016)

Nahoru