Upravit stránku

Nejste si jistí, že vaše PPC reklama vydělává tolik, kolik by měla? Neutrácejte zbytečně.PPC audit zdarma

Proč si pořídit web od eBRÁNY?

Líbí sepočítačům i mobilům

Naše weby jsou na míru ušité nejen počítačům, ale také mobilům a tabletům. Právě ty dnes určují hlavní směr internetu. A naše weby jsou na to připravené – jsou plně responzivní a vypadají dobře na každé obrazovce.

Zbaví vászbytečných starostí

I když možná online světu nerozumíte, u nás se ho bát nemusíte. K dispozici vám bude technická podpora a odborný konzultant. Vyřeší s vámi každý rozmar webových stránek a nabídnou vám další vylepšení, aby vše šlapalo jak hodinky. Vy se tak bez starostí můžete věnovat svému byznysu.

Hlavně hobudete ovládat

Nedostanete od nás web, se kterým nepohnete. V našich řešeních je zahrnutý i jednoduše ovladatelný redakční systém. Když budete chtít něco změnit, snadno to zvládnete a nemusíte nikam volat nebo cokoliv měnit. A nepotřebujete k tomu znalosti programování nebo kódů.

Chcete válet i na sociálních sítích? Tak to vás potěší propojení webu s Facebookem, Instagramem nebo Youtube kanálem. Pokud už jste někdy slyšeli o marketingových nástrojích Google Analytics, Adwords, Search Console nebo Tag Manager, jistě vás potěší jejich snadné napojení, už nemusíte otravovat vašeho programátora. Do 4 minut vše napojíte sami.

Připraven naonline marketing

Pokud vám termín ani SEO (Search Engine Optimization) není cizí, určitě oceníte snadné vyplňování všech potřebných on-page faktorů. Vyhledávače jako Google nebo Seznam vás za to náležitě ocení lepšími pozicemi ve vyhledávání

A co dál? Nové kontakty do pro vaše newslettery můžete sbírat přímo na vašem webu díky propojení na službou Mailchimp. Komunikujete se svými zákazníky rádi v reálném čase? Skvělé! Váš budoucí web se bude kamarádit s Smartsuppem, pomocí kterého můžete nejen se svými zákazníky komunikovat, ale také analyzovat jejich chování na webu. eBRÁNA web toho umí ještě mnohem více, napiště si o něj! 

Je takézabezpečen a chráněn

Všechny nové generace eBRÁNA webů pracují na zabezpečeném https protokolu. Co to znamená pro vás? Především vyšší bezpečnost dat a ochranu proti nežádoucímu obsahu (např. malwaru). "https" zároveň zajišťuje důvěrnost přenášených dat. Takto zabezpečný web navíc mají rády i vyhledávače, které takovým webům dávají plusové body.

Díky pronájmu jestále aktuální a levnější

Funkční a moderní web je v dnešní době velkou investicí, a to my chápeme. My vám ale nabízíme pronájem platformy. S ním ušetříte a můžete investovat raději do toho, aby si k vám zákazníci našli cestu. V ceně navíc máte aktualizace systému, a tak váš web nezestárne. Bude mít automaticky všechny nové funkce a zavedené technologie.

A jak jsou s webem od eBRÁNY spokojeni naši klienti?

Web maron.cz se díky nové struktuře, obsahu
a pravidelným online službám pyšní

(srovnání 1. kvartálu 2017 a 1. kvartálu 2016)

Maron.cz drží krok s trendy

“Starý web byl hodně nepřehledný, sami jsme cítili, že potřebujeme
nový. Stejně jako sledujeme trendy ve stínicí technice, chceme držet
krok i v digitálním marketingu”

Ondřej Behúnvýkonný ředitel MARON CZ
Zobrazit celé řešení
Nahoru