Upravit stránku
 • Startkdyž s PPC začínáte
  I když je pro vás svět PPC velkou neznámou, s námi máte úspěch jistý. Vytvoříme vám chytré kampaně, které k vám spolehlivě přivedou nové zákazníky.
  PPC jak začít
 • VylepšeníKdyž potřebujete od PPC víc
  Máte už PPC reklamy, ale čekali jste od nich něco víc? Naši PPC specialisté kampaně pořádně nastartují a výsledky značně vylepší.
  PPC vylepšení
 • Re-startS eBRÁNOU znovu a lépe
  Některé firmy slibují, ale nic z toho není. Toho se u nás ale nemusíte bát. Jsme certifikovaným partnerem Google, a tak máme PPC pod palcem. Naše výsledky stojí za to!
  PPC reklama

Proč do toho jít s námi?

Certifikáty

eBRÁNA je Google Premier Partner pro malé a střední podniky. V Google akademii jsme získali certifikáty na inzerci ve vyhledávací a obsahové síti, mobilní inzerci a na inzeráty v Google Nákupech.

Provázanost
s dalšími službami

PPCčka jsou částí internetového marketingu a právě jeho možnosti vám pomůžeme odhalit. Dáme vám rady a tipy, jak být na internetu ještě úspěšnější.

Úspora času

eBRÁNA je plná odborníků odhodlaných vytvořit takové PPC kampaně, které vám prokazatelně přinesou profit. A ušetří vám čas s jejich správou i sledováním nových trendů.

Cena je daná

Na začátku spolupráce se dozvíte, kolik budou vaše PPC kampaně stát. Zhodnocení své investice pak uvidíte v pravidelném reportu.

Podívejte, jak se daří Frolíkově kávě,
zejména díky PPC od eBRÁNY

(1. 3. 2016-31. 5. 2016 vs. 1. 12. 2015-29. 2. 2016)

“Potřebovali jsme spravovat PPC inzeráty od lidí, kteří tomu opravdu rozumí. A specialisté z eBRÁNY nám připravují kampaně na profesionální úrovni, což bychom sami nedokázali.”

Jan FrolíkMajitel Frolíkovy kávy
Zobrazit celé řešení
Nahoru