Upravit stránku

REALBrána bude váš nejlepší makléř, víte proč?

Jistota a stabilita

Na trhu s realitním softwarem působíme již 11 let a stále nás svět realit baví. REALBránu používá více jak 160 realitních kanceláří, kterým kromě samotného informačního systému nabízíme i partnera pro jejich dlouhodobý růst. Samozřejmostí je i telefonická technická podpora.

Vaše nabídky budou vidět

Jednou ze základních funkcí dobrého realitního softwaru je export nabídek na realitní portály. REALBrána aktuálně nabízí export na TOP 35 realitních serverů a každý rok pár nových přidáme. Samotným exportem však nekončíme a u vybraných realitních portálů nabízíme stahování statistik zobrazení detailu nabídek zpět do našeho informačního systému. Všechny statistiky tak máte k dispozici přehledně pod jednou střechou.

Informační systém a webové stránky v jednom

Protože nás baví dělat věci pořádně, tedy od A až po Z, nedostanete od nás pouze informační systém, ale i webové stránky. A když už se společně pustíme do webových stránek, nabízíme vám i možnost výrazně se graficky odlišit od konkurence. Na mobilech jsme také jako doma.

Prodej nebo pronájem, umíme oboje

Chcete funkční a moderní realitní software s webovou stránkou teď hned bez velké investice? Máme pro vás připravené naše standardní řešení v pronájmu. Nebojíme se však ani úpravy na míru.

REALBrána vás potěší již ve své základní verzi,
nebojte se ale využít některé z mnoha dostupných rozšíření

Pokud si chcete zdarma vyzkoušet efektivnost a jednoduchost našeho realitního systému, máme pro vás připravenou zkušební demoverzi.

Nahoru