Upravit stránku

Proč internetový marketing od eBRÁNY?

Víme, jak vás dostat do vyhledávání

Specialisté online marketingu v naší firmě jsou našlapaný tým odborníků. Vlastní certifikáty z nejrůznějších oblastí online světa, jako jsou zbožové portály, Google Analytics nebo Google Adwords. Proto vám doporučí, kam má cenu investovat a do čeho se na internetu raději nepouštět.

Před začátkem spolupráce vždy důkladně pochopíme váš byznys. Můžete si tak být jisti, že dané řešení je šité na míru pouze vám a vaším cílům. Čím více nám toho o sobě prozradíte, tím lépe se nám bude spolupracovat.

Plníme vaše cíle

Vždy se snažíme naplnit vaše cíle na internetu. Chcete být vidět? Více prodávat na e-shopu? Zvýšit návštěvnost webu? Získáte od nás služby, jako jsou PPC reklamy, kampaně na sociálních sítíchnewslettery, SEO a další služby a nástroje, díky kterým váš web nebo e-shop nezmizí v záplavě ostatních. Vše navíc dokážeme spolehlivě měřit a kontrolovat.

Přitom vůbec nevadí, pokud se v online marketingu nevyznáte, od toho jsme tu my. Celým procesem vás provedeme a vše budeme domlouvat společně. U nás máte vždy svého člověka, kterému můžete maximálně důvěřovat.

Máme řešení pro každého

Ať už jste malá, nebo střední firma, najdeme pro vás nejlepší variantu internetového marketingu. Domluvíme se na fixní částce za služby, nebo procentech z obratu. Vždy tak, aby to pro vás bylo nejvýhodnější. 

Pro malé a střední firmy pracujeme již 15 let, za ty roky dobře víme, co takové firmy řeší a čím si prochází. Proto jsme Google Premier Partnerem se specializací na malé a střední podniky.

U nás máte přehled

Každý měsíc od nás dostanete pravidelný report. Dočtete se v něm, co jsme na internetu podnikali pro vaše zviditelnění i lepší prodej. Zároveň vás neustále zásobujeme nápady na zlepšení vašich prodejů nebo zvyšení počtu poptávek. Vy rozhodnete, jestli naše nápady společně zrealizujeme.

Chcete stavět dům? V RD Rýmařov
mají na rok dopředu obsazeno…

(meziroční srovnání 2014 vs. 2015)

S eBRÁNOU jsme začali spolupracovat už v roce 2012. Skvělých výsledků jsme dosáhli pomocí pořádné strategie a komplexního internetového marketingu. Hned ze začátku nám specialisté navrhli k novému webu i různé vychytávky digitálního marketingu a hloubkovou analytiku. Investice do internetového marketingu se nám mnohonásobně vrátila!

Lucie MATULOVÁ, DiS.

marketing a propagace RD Rýmařov

Nahoru