Upravit stránku

Nechte audit PPC na nás. Proč?

Nejsme roboti

U nás se o audit nestarají roboti, ale Tereza, Aneta a Evelyna. Naše PPC specialistky. Váš účet ručně zkontrolují, prozkoumají a najdou případná slabá místa. Všechno vám přehledně sepíší do reportu i s doporučením, co dělat jinak.

Analýza je zdarma

Ne, opravdu nic za ni neplatíte. Nehledejte v tom žádné háčky, hvězdičky, poznámky pod čarou. Navíc se nám můžete kdykoliv ozvat znovu. Součástí reportu jsou doporučení a návrhy, co změnit nebo kde zabrat. Můžete si tak třeba za pár měsíců ověřit, zda změny kampaním opravdu prospěly. 

Vaše kampaně prověříGoogle Premier Partner

eBRÁNA je Google Premier Partner a stará se výhradně o malé a střední podniky. Certifikace na inzerci ve vyhledávací, obsahové a mobilní síti i Google nákupech získané v Google akademii jsou pro vás zárukou, že do kampaní nahlíží profesionálové, kteří vám mohou pomoct. 

Budeme vášGoogle AdWords Guru

Naši PPC specialisté jsou navíc i Google AdWords Guru. Absolvovali stovky hodin strávené na těch nejlepších školení od nejlepších školitelů z Google a splnili i náročné závěrečné testy.Využijte jejich znalosti, aby vám pomohli odhalit jakoukoliv příležitost ke zlepšení. 

Jedeme v tomuž 10 let

Školení jsou jedna věc, ale díky praxi víme, jak vše funguje prakticky. Všechny  zkušenosti, které jsme v PPC reklamě nasbírali za posledních 10 let, vložíme do vašeho projektu

Audit provádíspecialistky v oboru

  • Podrobně prozkoumáme nastavení kampaní
    ve vyhledávací i obsahové síti
  • Projdeme a zkontrolujeme strukturu všech kampaní
  • Odhalíme chyby a nedostatky, které vás stojí peníze
  • Navrhneme doporučení, co změnit a řekneme vám proč
  • Vše, co zjistíme, vám přehledně sepíšeme do reportu
Chci PPC audit zdarma

A jak jsou s PPC kampaněmi od eBRÁNY spokojeni naši klienti?

“Potřebovali jsme spravovat PPC inzeráty od lidí, kteří tomu opravdu rozumí. A specialisté z eBRÁNY nám připravují kampaně na profesionální úrovni, což bychom sami nedokázali.”

Jan Frolík

Majitel Frolíkovy kávy

Nahoru