Za tuto zakázku zodpovídá:

Pavel Formánek

Obchodní zastoupení eBRÁNA

Chcete se mnou spolupracovat? Kontaktujte mě.

Pavel Formánek Bc.

Zařazení reference

Textil, obuv, dětské zboží

Věcičky pro malé lidičky, s.r.o.

www.vecicky.cz

Využité produkty a služby:

Internetový obchod

Zákazník: Věcičky pro malé lidičky, s.r.o.
Datum realizace: Únor 2014

Líbí se Vám tato naše reference?

Sdílejte na sociálních sítích

Eshop s dětským oblečením jsme "od hlavičky po patičky" propojili s informačním systémem

Jak slogan napovídá, společnost Věcičky pro malé lidičky, s.r.o., vyrábí dětské a kojenecké oblečení "od hlavičky až po patičky". Přáním paní majitelky byl hezký nový internetového obchod, na který se budou maminky rády vracet pro další a další příjemné nákupy kvalitních českých oblečků.

"Paní Hůrková si přála mít konečně pěkný a na ovládání co nejpřívětivější eshop, který by generoval lepší obraty než řešení, které tomu stávajícímu předcházelo," vysvětluje Lina Borovičková, která se o zakázku stará. "S cílem vysokých prodejních výkonů podporujeme eshop internetovým marketingem a úžasné věcičky propagujeme také na zbožových portálech. Kromě prodejů se zaměřujeme také na budování brandu Little Things, který podporují naši specialisté na remarketing a retargeting," doplňuje obchodní zástupkyně.

Aby měla paní majitelka co nejmenší práci se správou svého obchůdku, propojili jsme eshop s informačním systémem Money S4. Propojení obou systémů funguje díky spolehlivému synchronizačnímu můstku a zaměstnanci tak mohou data spravovat v podnikovém systému, na který jsou zvyklí. Zkrátka vymýšlíme a pomáháme paní majitelce s jejím internetovým byznysem, jak jen to je možné.

Názor zákazníka

Společnosti eBRÁNA jsme zadali vytvoření nového e-shopu pro naši firmu Věcičky pro malé lidičky. Vzhledem ke specifickému sortimentu, procesům výroby, navázání na informační systém a našim představám se jednalo o náročný a složitý projekt po všech stránkách. O to více nás těší, že se vše zdařilo a proběhlo bez nejmenších komplikací!
Velkou zásluhu na tom má slečna Lina Borovičková, obchodní zástupkyně společnosti eBRÁNA. Díky jejímu přístupu jsme mohli mít po celou dobu pocit, že jsme v dobrých rukou odborníků. Její následný profesní i osobní zájem o fungování a úspěšnost e-shopu a naši práci nás utvrdil v tom, že ve spolupráci s Linou a celou eBRÁNOU budeme rádi pokračovat. Moc děkujeme!

Helena Hůrková, jednatelka Věcičky pro malé lidičky, s.r.o.

Galerie reference www.vecicky.cz

Tvorba eshopu vecicky.cz
Tvorba eshopu vecicky.cz
Tvorba eshopu vecicky.cz

Další dokumenty k referenci

O společnosti Věcičky pro malé lidičky, s.r.o.

Společnost Věcičky pro malé lidičky, s.r.o., od roku 2000 vyrábí kojenecké a dětské oblečení pod značkou ONO. V současné době má celkem šest prodejen, tři vlastní (Pardubice, Zlín, Olomouc) a tři franšízy (Brno, Praha, Hradec Králové).


Líbí se Vám naše reference? Napište nám

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑