Za tuto zakázku zodpovídá:

Radek Hudec

Obchodní zastoupení eBRÁNA

Chcete se mnou spolupracovat? Kontaktujte mě.

Radek Hudec Ing.

Zařazení reference

Drogerie, barvy, chemie

Remmers s.r.o.

www.mujremmers.cz

Využité produkty a služby:

Webové stránky

Zákazník: Remmers s.r.o.
Datum realizace: Květen 2015

Líbí se Vám tato naše reference?

Sdílejte na sociálních sítích

Češi i Slováci mají vlastní web mujremmers.cz

Rodinná firma Remmers s.r.o. je již více než 60 let specialistou v oblasti stavební chemie a laků na dřevo. S více než tisícovkou zaměstnanců a čtyřmi stovkami systémových výrobků je významným hráčem v oboru. My s ní spolupracujeme již od roku 2009 a máme za sebou několik webů orientovaných především na B2B segment, pro které dodnes spravujeme online marketing.

"V letošním roce bylo přáním majitelů vytvořit webovou prezentaci, která přiblíží firmu Remmers a její výrobky široké veřejnosti," představuje záměr nového projektu Radek Hudec, který se stará o zakázky klienta. "Web jsme postavili tak, aby potenciální zákazník našel všechny produkty, ale i nejbližší prodejnu. Právě prodejní síť je poměrně unikátní, protože obsahuje více než 300 prodejen po celé České i Slovenské republice. Zákazník si na webu najde detailní informace a vyfiltruje přesně to, co zrovna hledá," dodává Radek Hudec. 

Internetové stránky jsme postavili na novém produktu eBRÁNA web, který je plně responzivní. To znamená, že se stránky přizpůsobí jakémukoli mobilnímu zařízení. Stránky mají také svou cizojazyčnou verzi pro slovenské zákazníky, jde o plnohodnotný duplikát české verze.

Galerie reference www.mujremmers.cz

Tvorba webové prezentace mujremmers.cz
Tvorba webové prezentace mujremmers.cz
Zobrazení webu mujremmers.cz na desktopu
Zobrazení webu mujremmers.cz v tabletu
Zobrazení webu mujremmers.cz na mobilním telefonu

O společnosti Remmers s.r.o.

Společnost Remmers s.r.o. funguje na trhu jako úspěšný rodinný podnik střední velikosti již více než 60 let. Je předním specialistou v oblasti stavební chemie a laků na dřevo.

Líbí se Vám naše reference? Napište nám

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑