Upravit stránku

Touhle dobou...

...už na prázdných místech ve vaší kanceláři mohli pracovat slibní zaměstnanci. Ale životopisy se nehrnou tak jako dříve. Doba se totiž změnila. A je nejvyšší čas na ni reagovat. Spojili jsme se se Českým Trhem Práce a vytvořili komplexní balíček pro řešení náboru zaměstnanců.

Jak řešení funguje?

Vytvořímekreativní obsah

Lidé dnes chtějí zapadnout do společnosti, ve které budou pracovat. Ukažte jim, že u vás se budou mít nejlépe. Skrz kvalitní obsah. Dorazí k vám tým, který nasaje ducha firmy, její kulturu a hodnoty. Odveze si tak cenné základní kameny pro budování vašeho HR brandu. Fotky, videa a rozhovory.

Vyrobíme vymazlenýkariérní web

Už dávno nestačí seznam pozic vyvěšený na webu s informací o mladém flexibilním kolektivu. Nový kariérní web konečně kandidáty přesvědčí, proč mají pracovat právě u vás. Bude protkaný fotkami a skvělou atmosférou společnosti.

Noví zaměstnancijsou na sítích

Prakticky každý je dnes na sociálních sítích. Na Facebooku, Instagramu nebo na Linked In… A my jsme si 100 % jistí, že mezi nimi brouzdají i vaši noví zaměstnanci. Pomůžeme vám je oslovit a najít ty nejlepší. I když třeba momentálně pracují jinde.

Vaše kandidátynajdeme a oslovíme

Headhunteři nikdy nespí. Ale vy budete před nimi. Výkonnostní marketing na internetu zacílí kandidáty a nabídne jim pozice, které je doopravdy zaujmou a dovedou na váš nový kariérní web. Díky optimalizaci, PPC reklamám i perfektnímu obsahu.

Naučíme vás, jak reagovat efektivně

Věděli jste, že kandidáti si vybírají jiné nabídky zejména kvůli rychlosti komunikace? Software Recruitis vám ušetří 70 % času při plánování pohovorů. A navíc je GDPR friendly a to zdaleka není všechno.

Každá firma má jiné potřeby. Chápeme to

I když se na první pohled může zdát, že si stačí vybrat dva body, které vás nejvíc pálí, není to tak. Řešení jsme navrhli komplexní, a proto nejlépe funguje právě jako celek. Vždy hledáme individuální řešení pro každou firmu, protože každá z nich je v něčem jedinečná.

Můžete totiž investovat desetitisíce do kampaní, ale jakmile povedou na nefunkční a nevzhledný kariérní web, budete jen vyhazovat peníze oknem. Pokud si necháte vytvořit vymazlený kariérní web s atraktivním obsahem, jak ho někdo bez kampaně reálně najde? A to platí především pro poptávku pasivních kandidátů, kteří práci aktivně nehledají a je potřeba ulovit je.

Co vám vyřešíme?

Michal Stříteský, odborný konzultant
  • Stanete se sexy firmou a dokážete oslovit i lidi, kteří jsou nyní zaměstnaní jinde
  • Ušetříte statisíce, které nyní investujete do pracovních portálů bez výsledku
  • Budete moci vyrábět/prodávat ve větším a obsloužíte více zákazníků 
Nahoru