Upravit stránku

Vylepšili jsme pro vás e-mailového klienta. Aktualizace již brzy!

Všichni, kdo u nás mají e-maily, budou mít radost. Přinášíme vám nový vzhled a zvýšení bezpečnosti v rámci nadcházející aktualizace. Přečtěte si, na co se můžete těšit.
Chceme, aby naši klienti měli svá data vždy v co největším bezpečí. Proto se v rámci nadcházející aktualizace, která proběhne v noci z 31. 8. na 1. 9., setkáte se zlepšeným e-mailovým klientem. Zvýšíme jeho bezpečnost, odstraníme pár nešvarů, které měla starší verze a dočkáte se i nového vzhledu, který si rozumí s mobily! 

Pohodlně i na mobilu!

Nyní budete moci díky novému vzhledu s e-mailem pracovat i na svém mobilu! Nová verze bude totiž responzivní.

Vzhled, na který se můžete těšit

Webový klient přinese kromě modernizovaného vzhledu také změnu v umístění tlačítek. Nemusíte se ale obávat, všechny funkce, které při práci s e-maily používáte, zůstanou zachované.

V levém sloupci naleznete hlavní menu, ze kterého se přes tlačítko E-mail dostanete do přehledu došlé pošty. Na obrázku můžete vidět zeleně označený seznam složek. Modře je pak vyznačený výpis e-mailů ve vybrané složce a žluté vyznačení vám ukazuje náhled konkrétního e-mailu. Všechna akční tlačítka můžete vidět nahoře. 

Náhled aktualizovaného e-mailového klienta
Náhled aktualizovaného e-mailového klienta
Jste zvyklí na starý vzhled a nechcete jej měnit? I na to jsme mysleli. Můžete se v nastavení vrátit ke svému oblíbenému designu. Přijdete tím ale o možnost využívat svůj e-mail pohodlně v mobilním zařízení. A to by byla škoda!
Chcete vrátit vzhled e-mailu? Cesta je: Záložka Nastavení -› Uživatelské rozhraní -›  Vzhled -› Larry
Chcete vrátit vzhled e-mailu?
Cesta je: záložka Nastavení -› Uživatelské rozhraní -›  Vzhled -› Larry

Na váš e-mail se už nedostane nikdo, kdo nemá

V uplynulých měsících jsme také zvýšili bezpečnost e-mailového serveru. Vložili jsme na něj totiž ochranu proti pokusům o prolomení hesla. Pokud tak dojde k několika pokusům o přihlášení do vaší schránky s neplatným heslem nebo se někdo pokusí přihlásit na neexistující účet, server na hodinu zablokuje IP adresu uživatele. Pokud i přesto bude i nadále docházet k pokusům o přihlášení, dojde k permanentnímu zablokování.

Nemusíte se ale obávat, že by server vaši adresu zablokoval natrvalo, pokud zadáte omylem špatné heslo. Pokud budete mít problém s fungováním schránky, kontaktujte naši technickou podporu. O vše se postará a IP adresu odblokuje. Pokud nebudete vědět číslo své IP adresy, doporučujeme vám například web mojeip.cz.

Nahoru