Upravit stránku

Vylepšili jsme pro vás e-mailového klienta. Aktualizace již brzy!

Všichni, kdo u nás mají e-maily, budou mít radost. Přinášíme vám nový vzhled a zvýšení bezpečnosti v rámci nadcházející aktualizace. Přečtěte si, na co se můžete těšit.
Chceme, aby naši klienti měli svá data vždy v co největším bezpečí. Proto se v rámci nadcházející aktualizace, která proběhne v noci z 31. 8. na 1. 9., setkáte se zlepšeným e-mailovým klientem. Zvýšíme jeho bezpečnost, odstraníme pár nešvarů, které měla starší verze a dočkáte se i nového vzhledu, který si rozumí s mobily! 

Pohodlně i na mobilu!

Nyní budete moci díky novému vzhledu s e-mailem pracovat i na svém mobilu! Nová verze bude totiž responzivní.

Vzhled, na který se můžete těšit

Webový klient přinese kromě modernizovaného vzhledu také změnu v umístění tlačítek. Nemusíte se ale obávat, všechny funkce, které při práci s e-maily používáte, zůstanou zachované.

V levém sloupci naleznete hlavní menu, ze kterého se přes tlačítko E-mail dostanete do přehledu došlé pošty. Na obrázku můžete vidět zeleně označený seznam složek. Modře je pak vyznačený výpis e-mailů ve vybrané složce a žluté vyznačení vám ukazuje náhled konkrétního e-mailu. Všechna akční tlačítka můžete vidět nahoře. 

Náhled aktualizovaného e-mailového klienta
Náhled aktualizovaného e-mailového klienta
Jste zvyklí na starý vzhled a nechcete jej měnit? I na to jsme mysleli. Můžete se v nastavení vrátit ke svému oblíbenému designu. Přijdete tím ale o možnost využívat svůj e-mail pohodlně v mobilním zařízení. A to by byla škoda!
Chcete vrátit vzhled e-mailu? Cesta je: Záložka Nastavení -› Uživatelské rozhraní -›  Vzhled -› Larry
Chcete vrátit vzhled e-mailu?
Cesta je: záložka Nastavení -› Uživatelské rozhraní -›  Vzhled -› Larry

Na váš e-mail se už nedostane nikdo, kdo nemá

V uplynulých měsících jsme také zvýšili bezpečnost e-mailového serveru. Vložili jsme na něj totiž ochranu proti pokusům o prolomení hesla. Pokud tak dojde k několika pokusům o přihlášení do vaší schránky s neplatným heslem nebo se někdo pokusí přihlásit na neexistující účet, server na hodinu zablokuje IP adresu uživatele. Pokud i přesto bude i nadále docházet k pokusům o přihlášení, dojde k permanentnímu zablokování.

Nemusíte se ale obávat, že by server vaši adresu zablokoval natrvalo, pokud zadáte omylem špatné heslo. Pokud budete mít problém s fungováním schránky, kontaktujte naši technickou podporu. O vše se postará a IP adresu odblokuje. Pokud nebudete vědět číslo své IP adresy, doporučujeme vám například web mojeip.cz.

Nejste si jistí, že vaše PPC reklama vydělává tolik, kolik by měla? Neutrácejte zbytečně.PPC audit zdarma

Nahoru