Rozhýbej online business našich klientů!

Pohltil tě svět online marketingu? Vstáváš a usínáš s novými nápady? Nemáš klid, dokud jim nedáš reálnou podobu a neposuneš business klienta o krok dál? Pohání tě touha prosadit nové věci, aniž by ses bál, co tomu řeknou ostatní? Pak svoje kroky nasměruj do eBRÁNY.

Máš-li přesnou vizi, co tvé strategie přinesou klientům a dokážeš je dotáhnout do zdárného konce, pak tě rozhodně chceme do týmu eBRÁNY. Umíme ocenit nadšení a schopnost strhnout ostatní pro dosažení cíle. Nikomu nebráníme v rozletu. Runway je nachystaná.

Náš online marketingový tým chceme rozšířit o zkušené stratégy a specialisty a jen ty se rozhodni, na kterou pozici se cítíš!

Stratég

Stratég

Stratég musí umět vycítit obchodní příležitost. Odhalit a aktivně rozvíjet skrytý potenciál klientova businessu. Mít jasnou vizi růstu a být si jistý svými rozhodnutími.

Musí být schopen naladit se na vlnu klienta, umět naslouchat a adekvátně komunikovat - tedy jednat jako jeho strategický partner. Nezbytná je pokročilá znalost Google Analytics a plusové body dáme za zkušenosti s e-commerce. V rámci eBRÁNY bude Stratég na pozici Projektového manažera řídícího specialisty PPC, SEO, copywritery a social media specialisty.

Nic z toho tě nezaskočilo?
Pak se těšíme na setkání s tebou!

Specialista

Specialista

Každý Specialista ví, že základem kvalitního online marketingu je dobře zacílit na perfektně vyspecifikovanou skupinu zákazníků a nabídnout obsah, který má co říct.

Náš Specialista musí být schopen udržet desítky zakázek v takovém stavu, aby klientovi generovaly měřitelné hodnoty v kladných číslech. Neobejde se bez znalostí SEO, klíčových slov, webové analytiky a UX. Oceníme orientaci v problematice zbožových srovnávačů a newsletterů.

Chceš nám to ukázat?
Pak začni hledat na mapě Pardubice!


Máš jasno? Pokud sis vybral, pošli kontaktní údaje, telefon, e-mail, CV a název pozice.

Naši klienti už na tebe netrpělivě čekají.


Kontaktní formulář s přílohou (nabídka práce)

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžeš očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑