Nevíte si rady?+420 490 520 015

Internetový marketing

Internetový marketing

Naši specialisté na on-line marketing upraví vaše stránky tak, aby obsazovaly nejlepší možné pozice ve vyhledávačích.

Na základě podrobné analýzy vám navrhneme optimální strukturu webu, která zvyšuje zisky.

Seminář zdarma

Efektivní plánování úkolů a času

REZERVACE


Řekli o službě Internetový marketing

Díky návrhům a SEO doporučení pracovníků eBRÁNA se nám podařilo podstatně zvýšit vyhledatelnost a návštěvnost našeho webu.

Ing. Václav Duda,
Linde Gas, a.s., Marketing specialist

Víte, že?

Díky analýzám, které provádíme, jsme zjistili, že aktivní přístupy na váš web, které jsou realizovány reklamní kampaní v rádiu, jsou 4x dražší než u služby Internetový marketing. U některých zápisů na firmy.cz je to až 60 násobek, u PR článků na velkých portálech je to 40 násobek.

Jsme certifikovaným partnerem Google AdWords

Logo Google PartnerCertifikát celosvětově prokazuje naše odborné znalosti nejnovějších nástrojů AdWords pro efektivní správu PPC kampaní.

Report Internetového marketingu

Report Internetového marketingu

Každý měsíc pro vás připravíme vyhodnocení úspěšnosti vašeho webu, tzv. SEO report. Ten zahrnuje data pro vaše marketingové rozhodování. Obsahuje také shrnutí odvedené práce a návrhy na další rozvoj webu.

SEO nové generace:
eBRÁNA si nechá platit až za své výkony

Výhoda internetových médií je v tom, že se dá měřit téměř vše, například počet přivedených návštěvníků, odeslaných poptávek, dotazů nebo zrealizovaných obchodů. Se společností eBRÁNA máte navíc ceny a náklady na internetovou reklamu pod kontrolou. Vždy platíte až za odvedenou práci, která vám přináší hodnoty pro vaše podnikání. U nás totiž platíte za prokazatelně přivedené uživatele webu. To si jednoduše zkontrolujete díky nestrannému nástroji pro měření internetové reklamy Google Analytics. To je naše SEO nové generace.

Podívejte se, jak naše SEO a PPC hodnotí naši dlouholetí zákazníci


Jana Slováková, Vedoucí marketingu, KOMFI spol. s r. o.

Kdo využívá službu internetový marketing 

Roltechnik RD Rýmařov Linde má od nás internetový marketing a PPC pro Multivac zvyšujeme návštěvnost Next Reality komplexní správa marketingu na webu

Služba Internetový marketing v číslech

9 602 551

134 %

54 %

potenciálních zákazníků přivedla služba Internetový marketing na weby našich zákazníků za minulý rok. je průměrný nárůst návštěvnosti webových stránek využívajících službu Internetový marketing. o tolik vzroste konverze (nákupy, objednávky) u stránek se službou Internetový marketing.

Proměňte své představy ve výnosný obchod.
A začněte tím, že k nám přijdete na

Konzultaci

Ukážeme vám cestu

V rámci Internetového marketingu vám nabízíme

Podrobnou analýzu vašeho záměru na internetu

Podrobá analýza Vašeho záměru na internetu

Díky dlouhodobým zkušenostem s reklamou na internetu jsme vám schopni poradit, jak začít vydělávat peníze na webu. Provedeme analýzu vašeho podnikatelského záměru na webu a dáme vám doporučení, jak realizovat zisky pomocí webových stránek, internetového obchodu nebo jiného webového projektu. Obvyklým výstupem je online strategie zahrnující mix SEO opatření, PPC reklamy a zvýšení komfortu návštěvníků.

Návrh úspěšného webu nejen z pohledu SEO

SEO vstupní analýza

Zpracujeme návrh rozložení a strukturu webu s ohledem na vaše marketingové a prodejní cíle, produkty i cílovou skupinu.  Při návrhu bereme v úvahu chování uživatelů - zejména jaké mají zvyklosti, jakým způsobem hledají produkty a služby a také na jakých webech se rádi pohybují. Doporučení, které vám eBRÁNA dá, vychází z měření na stovkách webových projektů, které spravuje.

Tvorbu optimalizovaných textů - copywriting, základ pro SEO

Tvorbu optimalizovaných textů - copywrite

Dobrý text vám pomůže zvyšovat návštěvnost webu a hlavně pomůže přesvědčit k nákupu. Dobrý text musí nejen zaujmout člověka, ale musí být i vhodně upravený pro internetové vyhledavače. V rámci Internetového marketingu eBRÁNA provádí editace a psaní krátkých textů:

  • Copywriting - psaní zcela nových optimalizovaných marketingových textů
  • Copyediting - revize a optimalizace vámi dodaných textů.

Budování zpětných odkazů - linkbuilding

Budování zpětných odkazů - linkbuilding

Budování zpětných odkazů (linkbuilding) je jednou z nejdůležitějších součástí optimalizace pro vyhledávače (SEO). Dostatek kvalitních zpětných odkazů je předpokladem pro zvýšení návštěvnosti vašeho webu a zlepšení pozic ve vyhledávačích.

 

Měření efektivity a trvalé vylepšování

Měření efektivity a trvalé vylepšování

eBRÁNA měří důležité ukazatele, jako je návštěvnost webu, obrat eshopu nebo přijaté poptávky, a to podle jednotlivých zdrojů. Podle ukazatelů pak upravujeme strategii získávání návštěvníků. Používáme ověřené a nestranné nástroje jako Google Analytics nebo Crazy Egg, ke kterým vám navíc dáme přístup.

Vylepšování spočívá především v doplňování nových stránek, textů a v jejich úpravách dle nových trendů v oblasti použitelnosti a SEO. Pomáháme vám také se správným pojmenováním produktů a služeb tak, aby byly snadno vyhledatelné uživateli internetu. Samozřejmostí je kontrola správné funkčnosti webu.

Na objednávku provádíme také uživatelské testování vašeho webu pro odhalení chyb v uživatelském rozhraní stránek. Zřejmé chyby v použitelnosti vám reportujeme automaticky.

Reporty úspěšnosti Internetového marketingu

Reporty úspěšnosti Internetového marketingu

Každý měsíc pro vás odorníci ze společnosti eBRÁNA připraví stručné SEO vyhodnocení úspěšnosti vašeho webu. To zahrnuje data o návštěvnosti, obratu eshopu, získaných poptávkách a jejich zdrojích. Obsahuje také shrnutí odvedené práce a návrhy na další rozvoj webu.


Chcete na vašem webu více vydělávat? Kontaktujte nás.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑