Upravit stránku

Seznamte se s Honzou

Co dělá Honza ve volném čase? Jakých jeho vlastností si eBRÁNA cení nejvíc? A co si na něm pochvalují jeho klienti?

Honza do eBRÁNY nastoupil ihned po studiu na pozici Asistent odborného konzultanta. A osud tomu chtěl tak, že se sešel v týmu se svým dlouholetým kamarádem Michalem, se kterým spolupracuje dodnes. Po práci legraci? I tak by se to dalo říct. Honza je certifikovaným hokejovým rozhodčím s mezinárodní licencí a "odpískal" dokonce i utkání za účasti týmů z KHL. Za nás velký potlesk

Vrhněme se do práce. Co je při spolupráci s klientem pro Honzu nejdůležitější? Aby byl klient nadšený do rozvoje své firmy. Jste majitelem firmy, který svou společnost vybudoval od píky? V tom případě jste pro Honzu ideálním kandidátem pro spolupráci. A jak je to s odvětvím? "Nemůžu říct, že bych nějaký obor upřednostňoval. Naopak mám rád tu rozmanitost. Dokázal jsem si poradit s e-shopy nabízejícími textilní zboží, s účinnou propagací instalatérských potřeb i profesionálního vybavení pro fotografy. Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně."

A co nám o sobě Honza ještě prozradí? "Díky dobře odvedené práci získávám další sílu pro zamakání na sobě samotném. Jít si zacvičit nebo zaběhat po dni plném náročné, ale zodpovědné práce je posilňující. Svou ženu rád potěším tím, že uvařím nějakou vytříbenou chuťovku. Je to pro mě relax."

Honza je hrdým otcem syna Toníčka

Narodil se ve znameníblížence

V barevné typologii mu vyšlav 90 % zelená osobnost

Rád uvaří něco dobréhoa hokej je jeho životní styl

                          

Honza má za sebou

                          

Inspsiraci a nápady dodává

                          

Dohlíží na správný chod

                          

v eBRÁNĚ už má

Spokojení klienti...aneb jak se s Honzou spolupracujeNahoru