Upravit stránku

Seznamte se s Jiřím

Co dělá Jirka ve volném čase? Jakých jeho vlastností si eBRÁNA cení nejvíc? A co si na něm pochvalují jeho klienti?

Jirka je muž mnoha tváří a ve svém volném čase se rozhodně nenudí. Mezi jeho záliby patří horské kolo, potápění, rekreační lezení ferrat, ale také četba sci-fi, kresba a malba. Jeho záliby jasně potvrzují, že má rád kreativní práci.

Co Jirku dokáže při práci nadchnout? Energie z nových projektů či nových klientů. Mezi jeho silné stránky patří trpělivost, kvalitní komunikace, umění naslouchat. Nebojte, Jirka má i slabé stránky, např. v podobě prokrastinace. Ale aby tím netrpěla jeho práce, efektivně ji deleguje na svou asistentku. Jirkovi vytoužení klienti jsou výrobci, větší firmy s historií, které jdou za svými cíli. Upřímnost, přímočarost, komunikativnost. To jsou vlastnosti ideálního klienta. Díky tomu mohou být obě strany v rovnocenném partnerském vztahu.

Pro zajímavost menší detaily o Jirkovi: "Největší radost mi udělá, když je náš syn šťastný. Jsem rád, když nemusím k lékaři. Těší mě, že už jsem stihl procestovat to, co jsem měl v plánu, a hlavně zplodit syna. Ještě jsem nestihl namalovat tolik obrazů, kolik bych si přál, a naučit se pořádně anglicky."

 

Jirka je hrdým otcem syna Šimona

Narodil se ve znameníbýka

V barevné typologii mu vyšlakombinace modré a červené osobnosti

Tělem i duší jesportovcem a milovníkem umění

                          

Jirka má za sebou

                          

Inspsiraci a nápady dodává

                          

Dohlíží na správný chod

                          

v eBRÁNĚ už má

Spokojení klienti...aneb jak se s Jirkou spolupracujeNahoru