Za tuto zakázku zodpovídá:

Filip Pecháček

Obchodní zastoupení eBRÁNA

Chcete se mnou spolupracovat? Kontaktujte mě.

Filip Pecháček Ing.

Zařazení reference

Stavebnictví Dřevo, plasty, sklo

RD Rýmařov s. r. o.

www.rdrymarov.cz

Využité produkty a služby:

Internetový marketing Webové stránky

Zákazník: RD Rýmařov s. r. o.
Datum realizace: Srpen 2012

Líbí se Vám tato naše reference?

Sdílejte na sociálních sítích

2. místo ve WebTop100 a 700% návratnost investice aneb Co dokázala komplexní online marketingová strategie pro RD Rýmařov

Webovou prezentaci rdrymarov.cz jsme vytvořili v roce 2012 pro stavební společnost RD Rýmařov, s.r.o., coby nový komunikační a prodejní kanál. Hlavním požadavkem společnosti bylo zvýšení návštěvnosti, a proto jsme web vložili do péče našim profíkům v oblasti internetového marketingu. Ti připravili pečlivě promyšlenou online marketingovou strategii, která na web nejen přivádí návštěvníky, ale hlavně je dokáže změnit na zákazníky.

„Uživatelé ve vyhledávačích sháněli čím dál konkrétnější informace o stavbách, a proto jsme se zaměřili na obsah internetových stránek a vrhli se do tvorby nových, zajímavých témat. Díky tomu začal web raketově stoupat ve výsledcích vyhledávání. Jaký byl ale hlavní dopad dlouhodobé práce s obsahem? Rostoucí konverzní poměr webu. A náznaky, že by to mohlo být ještě lepší,“ prozrazuje Lukáš Těžký, specialista online marketingu.

„Proto jsme ve velkém začali využívat teplotní mapy, uživatelské testování a samozřejmě i čísla z Google Analytics. Zjistili jsme, kam návštěvníci míří, a jak je nasměrovat na správnou cestu po webu. Po roce jsme jim tak stránky opět zpříjemnili, ale tentokrát byly všechny změny postaveny na našich precizních analytických datech. Co se povedlo po druhém redesignu?“ ptá se specialista na internetový marketing. „Čísla mluví za vše: počet vracejících se návštěvníků se od roku 2012 zvýšil o 187 %, nových návštěvníků je od začátku naší spolupráce dvojnásobek. A to nejdůležitější - počet poptávek vzrostl o neuvěřitelných 670 %!“ dodává webový kouzelník Lukáš.

Protože se investice do webu vrátila společnosti RD Rýmařov 7násobně, přihlásili jsme ho do soutěže efektivních webových řešení Internet Effectiveness Awards. Tam sice zůstal bez medaile, ale v další prestižní soutěži WebTop100 potvrdil svou kvalitu skvělým 2. místem v kategorii Průmysl a energetika!

Galerie reference www.rdrymarov.cz

Tvorba eshopu rdrymarov.cz
Tvorba eshopu rdrymarov.cz
Tvorba eshopu rdrymarov.cz
Tvorba eshopu rdrymarov.cz

O společnosti RD Rýmařov s. r. o.

Společnost RD Rýmařov, s. r. o., působí na stavebním trhu již 40 let. S historií firmy je nedílně spojen průmyslový rozvoj moderního stavění na bázi prefabrikace dřeva. RD Rýmařov klade důraz na zdravotní nezávadnost používaných materiálů.

Dále jsme pro RD Rýmařov s. r. o. vytvořili

RD Rýmařov s. r. o. RD Rýmařov s. r. o.: www.kasard.cz, přejít na referenci »

Líbí se Vám naše reference? Napište nám

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑