Výsledkem rozsáhlé spolupráce jsou dva samostatné reprezentativní weby, nové katalogy, fotografie, videa a sada obchodních materiálů. Obě firmy tak získaly online i offline prezentaci, kterou mohou jejich obchodníci sebevědomě používat při jednáních se zákazníky.
samostatné prezentace pro dvě propojené společnosti
doplněná katalogy a materiály pro obchodní tým
Zadání: Prezentace, za kterou se obchodní tým postaví
Obě společnosti měly za sebou dlouhou historii a silné výrobní know-how. Jejich původní weby ale působily zastarale a při obchodních jednáních nepomáhaly ukázat skutečnou úroveň firem, jejich nabídky ani realizací.
Cílem proto nebylo pouze změnit grafiku. Potřebovali jsme vytvořit dvě reprezentativní a obchodně použitelné prezentace, které respektují rozdílné zaměření obou značek a zároveň fungují jako důvěryhodný podklad při jednáních se zákazníky.
Očekávání: Dvě identity, společná profesionální úroveň
PERFO LINEA a TECHNOTRON-METAL potřebovaly každý vlastní web, strukturu i vizuální vyznění. Společný měl být důraz na přehlednou nabídku, kvalitní prezentaci výroby a realizací a praktickou využitelnost pro obchodní tým.
Součástí očekávání byla také návaznost mezi webem a osobní prezentací. To, co zákazník uvidí online, mělo pokračovat v katalozích, na roll-upech, vizitkách a dalších materiálech používaných při obchodních schůzkách.
Zvolené řešení: Nejen weby, ale celá obchodní prezentace
Projekt se postupně rozšířil do většího celku. Vedle návrhu a realizace dvou webů jsme připravovali jejich obsah, obrazové materiály i navazující tiskové výstupy. Firmy tak získaly propojený soubor nástrojů pro online komunikaci i osobní obchodní jednání.
Dva samostatné firemní weby
Analýza klíčových slov a texty
Firemní fotografie a videa
Produktové a referenční katalogy
Vizitky a e-mailové podpisy
Roll-upy a další DTP výstupy
Roadmapa pro celek, eSYSTEM pro každodenní práci
Celkový postup, návaznosti a stav projektu jsme udržovali v přehledné roadmapě, ke které jsme měli přístup hlavně interně v eBRÁNĚ. Konkrétní úkoly, předávání výstupů a operativní komunikace probíhaly v eSYSTEMU. Díky tomu bylo možné koordinovat oba weby i související materiály bez toho, aby se informace ztrácely v e-mailech. V eSYSTEMU jsme komunikovali i s klienty a zadávali si tak věci k řešení.

Konkrétní výsledek: Dva spuštěné weby a spolupráce, která pokračuje
Výsledkem projektu jsou dva samostatné moderní weby – jeden pro PERFO LINEA a druhý pro TECHNOTRON-METAL. Každý odpovídá vlastnímu zaměření společnosti, ale společně vytvářejí profesionální online tvář propojené skupiny.
Obchodní tým zároveň získal nové katalogy a další materiály, o které se může opřít při prezentaci nabídky zákazníkům. Web tak nezůstal izolovaným výstupem, ale stal se součástí širší obchodní komunikace.
Spokojenost s výsledkem dokládá pokračování spolupráce.
.webp)
Ukázka toho, jak vypadly weby před a po redesignu.
Jak spolupráci hodnotí klientka a realizátor?

„Spolupráce s eBRÁNOU splnila naše očekávání od začátku až do konce. Realizovali jsme společně dva nové weby včetně jazykových mutací a na spolupráci oceňujeme především profesionální komunikaci, rychlé reakce a přístup celého týmu.
Velkou výhodou pro nás byla flexibilita. Když bylo potřeba něco upravit nebo změnit podle našich představ, setkali jsme se vždy s ochotou hledat nejlepší řešení. Oceňujeme také zastupitelnost jednotlivých specialistů, díky které projekt plynule pokračoval bez ohledu na to, kdo se mu zrovna věnoval. Díky eSYSTÉMU jsme navíc měli po celou dobu přehled o tom, v jaké fázi se projekt nachází.
Velmi spokojeni jsme také s výslednou podobou webů, jejich zpracováním i následnou pomocí při úpravách. Administrace nám přijde přehledná a díky školení si dnes zvládneme běžné úpravy webu spravovat sami. S výsledkem i celou spoluprací jsme byli opravdu spokojeni, a proto eBRÁNU můžeme jen doporučit.“

„V rámci projektu jsme řešili prezentaci dvou firem – Perfolinea a Technotron-Metal. Součástí spolupráce byly dva nové weby, tvorba textů, focení, video, katalogy a řada dalších navazujících výstupů.
Zlom přišel ve chvíli, kdy jsme celé řízení sjednotili pod jedno kontaktní místo. Klientka tak vždy věděla, na koho se obrátit, a my jsme dokázali lépe koordinovat jednotlivé části projektu a hlídat jejich vzájemné návaznosti.
Nebyl to jednoduchý projekt, ale právě díky jeho rozsahu jsme si ověřili, jak podobně komplexní spolupráce efektivně řídit. Postupně jsme společně nastavili způsob komunikace a organizace, který fungoval pro obě strany. Výsledkem jsou dvě nové prezentace, které respektují specifika obou firem, ale zároveň působí jako součást jednoho společného celku.“
Když prezentace konečně odpovídá kvalitě firmy
PERFO LINEA a TECHNOTRON-METAL dnes mají dvě samostatné online prezentace a navazující obchodní materiály, které lépe ukazují jejich zkušenosti, výrobní možnosti i ambice.
Potřebujete také propojit web, značku a obchodní prezentaci do jednoho fungujícího celku?

