Upravit stránku

Výrobní portfolio průmyslového holdingu CSG je opravdu pestré: od hodinek přes vlakové brzdy, nákladní automobily, až po radarové nebo navigační systémy pro obranný průmysl. S firmami spojenými s CSG spolupracujeme už téměř 15 let.  V roce 2018 to byla 3. inovovaná verze hlavního firemního webu czechoslovakgroup.cz. Tu úplně první verzi jsme spouštěli již v roce 2014.

Tento webový projekt projekt měl na starosti projektový manažer marketingu Pavel Kožený. Především díky němu se povedlo za velmi krátký čas vytvořit takovýto web. Díky jeho dovednostem, perfektní připravenosti, precizním podkladům a nesmírnou ochotou s námi cokoliv ihned řešit a zařídit vše, co bylo potřeba.

A co říká na spolupráci klient?

„S eBRÁNOU mám dlouholeté zkušenosti a jsem velmi spokojený. Rád bych touto cestou poděkoval celému týmu a společnosti eBRÁNA za realizaci nových www stránek pro holding CZECHOSLOVAK GROUP.

I vzhledem k požadavku na rychlou realizaci a nestandardně krátký termín na dodání se termíny dodržovaly, projekt byl skvěle naplánován a nastavený termín spuštění 1. června byl dokonce posunut již na 30. května 2018 a web úspěšně spuštěn. Grafický návrh splnil naše očekávání, je velice kladně hodnocen a navazuje na současnou firemní komunikaci, obsah je přehledný a naplněný ve všech jazykových mutacích. Nový web je podle plánu doplněn o rozsáhlou sekci Naše společnosti a celkově má lepší a větší informační hodnotu pro uživatele a naše zákazníky. Děkuji také za proaktivní přístup všech z týmu, za přínosné názory a doporučení, řešení změnových požadavků a celkově profesionální přístup.

Ještě jednou mockrát děkuji a těším se na další spolupráci na rozvoji tohoto webu a tvorbě dalších prezentací pro skupinu CSG.

Pavel KoženýProjektový manažer marketingu

O zakázku se postaral Radek Hudec

„S firmami Jaroslava Strnada dělám prakticky od počátku eBRÁNY, čili už nějakých 15 let. Tento projekt jsem dělal s Pavlem Koženým a chtěl bych mu i touto cestou poděkovat. Za těch 15 let mi prošly pod rukama stovky projektů. A mezi nimi jich je pár, které si budu fakt pamatovat. A tenhle bych zařadil mezi špičku.

Je to především díky Pavlovi Koženému. My jsme sice vytvořili wireframy, nakreslili super grafiku a rychle spustili web, ale právě Pavel odvedl tu nejtěžší práci. Perfektně koordinoval dodávku podkladů od jednotlivých společností. Na všechno velmi operativně reagoval a často jsme se potkávali. Díky Pavlovým zkušenostem a jeho práci jsme měli šanci udělat ve velmi krátké době něco pěkného. Je to projekt, který jsem si pak ještě měsíc denně otvíral a každý den jsem si říkal: Ty vole, to je dobrý. To je fakt pěkný.

Radek HudecObchodní zástupce +420 490 520 015hudec@ebrana.cz
Nahoru