Upravit stránku

Nejste si jistí, že vaše PPC reklama vydělává tolik, kolik by měla? Neutrácejte zbytečně.PPC audit zdarma

On-line školení BOZP a PO
pro vedoucí pracovníky

Nabízíme vám školení BOZP a PO formou e-learningových kurzů, které plně nahrazuje prezenční školení zaměstnanců. Náš e-learningový kurz obsahuje jak teoretický výklad problematiky, tak test k ověření znalostí. Po jeho úspěšném složení vedoucí zaměstnanec získá osvědčení o absolvování školení (certifikáty) potvrzené garantem kurzu.

5 kroků k získání osvědčení (certifikátu)

  1. Objednáte požadovaný kurz
  2. Získáte přístup do kurzu
  3. Vedoucí pracovník studuje podle svých časových možností
  4. Pokusí se o splnění testu
  5. Získá 2 certifikáty ve formátu PDF

Komu je školení určené

Školení je určené vedoucím pracovníků v administrativních a příbuzných oborech. Především vedoucím pracovníkům obchodních, marketingových, administrativních oddělení, managementu společností atd. Vedoucím zaměstnancem je z pohledu kurzů každý pracovník, který řídí a zadává úkoly alespoň 1 přímému podřízenému.

Jak se liší školení BOZP a PO zaměstnanců a vedoucích zaměstnanců?

Rozdíl je především v rozsahu kurzu, který je pro vedoucí pracovníky více podrobný. Platnost certifikátu je pro vedoucí 3 roky. Na základě tohoto školení může vedoucí následně doškolovat ostatní zaměstnance - absolventy on-line kurzu BOZP a PO pro zaměstnance, a potvrzovat získané certifikáty, jejichž platnost je 2 roky.

Cena on-line školení BOZP a PO pro vedoucí pracovníky

Cena je závislá na objednaném počtu kurzů. Využijte výhodné množstevní slevy. Uvedené ceny jsou bez DPH. V ceně kurzu je zhotovení a zaslání přístupů do 2 kurzů, certifikáty o absolvovaném školení s platností na 3 roky a přístupy do kurzů po dobu platnosti certifikátů. K tomuto kurzu doporučujeme objednat zároveň On-line školení BOZP a PO pro zaměstnance

Pokud máte zájem pouze o samostatný kurz Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci bez kurzu Požární ochrany, rádi vám vypracujeme nabídku na jednotlivé kurzy. V případě zájmu nás prosím kontaktujte prostřednictvím formuláře níže.

Ukázka e-learningového kurzu školení BOZP a PO

1
Nahoru