Upravit stránku

Jaká je nová webová prezentace Dostihového spolku?

Nový web Dostihového spolku s. r. o. umožňuje nejen nahlédnout do historie Velké Pardubické, ale také rezervovat a nakupovat vstupenky, přihlašovat se do závodů a sdílet informace o veškerých akcích, které se na závodišti konají. Už máte svoje vstupenky?

Web pro tradiční pardubickou značku dělala jiná tradiční firma z Pardubic - eBRÁNA. Ten je samozřejmě responzivní, proto není problém orientovat se na webu přes mobil nebo tablet. Pro nedočkavce jsme na hlavní straně zvěřejnili i odpočítavadlo, které odpočítává čas do startu dalšího dostihového dne. Web, stejně jako dostihy, stojí za to navštívit a přesvědčit se na vlastní oči.

Jak popisuje spolupráci Jiří Kazda?

"Spolupráce s Dostihovým spolkem je dlouhodobá a spíš než spoluprací bych vztah mezi společnostmi nazval partnerstvím. Vzájemně totiž stále hledáme způsoby, jak se podpořit. Zaměstnance eBRÁNY již několik let můžete vídat v pronajaté lóži na závodišti, kde nadšeně fandí tradičnímu pardubickému sportu. Jak jinak, vždyť  jsme pardubáci.

Toto partnerství má pro obě strany velký význam a velmi nás těší. Proto když přišel čas na nutný upgrade a modernizaci webu závodiště, na nic jsme nečekali. Cílem bylo poskytnout návštěvníkům přehlednou prezentaci závodiště, akcí, které se zde konají a také služeb, které závodiště poskytuje. Největší důraz však zůstal samozřejmě na Velké Pardubické.

Nutnou součástí modernizace bylo vytvoření responzivního webu, který bude jednoduchý a snadno přístupný ze všech zařízení, protože verze pro mobilní telefony zcela chyběla."

 

Jiří Kazda, odborný konzultant
Nahoru