Upravit stránku

Zní to pohádkově - 7 000 fanoušků za 1 měsíc. Začněme ale pěkně od začátku.

Žila byla firma Walmsley enterprises international, která už padesát let vyrábí slavné voňavé stromečky do aut. Mrzelo ji ale, že přestože ji zná téměř každý, má na své facebookové stránce jen 3 000 fanoušků. A tak dali rádci hlavy dohromady a vymysleli facebookovou soutěž s virálním potenciálem.

A tady dostala úkol eBRÁNA: vytroubit do světa facebookovou kampaní, že soutěž právě započala. Vymysleli jsme na to tři různé inzeráty s veselými obrázky a zacílili je na věkové skupiny od 16 let výše.

Každému inzerátu kralovala velká fotografie a výzva k olajkování facebookové stránky

Soutěžící měli za úkol sdílet na facebokových stránkách WUNDER-BAUM svou fotku s legendárním stromečkem a získat od přátel co nejvíce lajků. A že bylo o co soutěžit! Hrálo se o tablety, DVD přehrávače, stylová sluchátka a samozřejmě voňavé stromečky WUNDER-BAUM.

A jaké jsou výsledky kampaně?

Skvěle navrženou soutěží a správným zacílením se nám během 1 měsíce podařilo vyvolat neuvěřitelnou vlnu virálního šíření. Z původních 3 353 fanoušků jsme se dostali na 10 624 fanoušků! A s těmi už se dá pěkně marketingově pracovat ;)

Jenom Facebook nestačí

Závěrem ještě doplníme, že jsme pro společnost Walmsley enterprises international vytvořili také nový produktový web, na kterém může nejen svým fanouškům prezentovat všechny voňavé stromečky v plné kráse..

Zazvonil zvonec a... my se těšíme na další práci pro WUNDER-BAUM stromečky :)

Nahoru