Upravit stránku

Nejste si jistí, že vaše PPC reklama vydělává tolik, kolik by měla? Neutrácejte zbytečně.PPC audit zdarma

Podstránka pro aktuální ceny barevných kovů na burze
Podstránka Ceník kovů
Podstránka Kontakty

Informace o referenci

Barko s.r.o. vykupuje celou škálu druhotných surovin od katalyzátorů až po zlato. Primárním cílem byla kvalitní prezentace v tomto oboru. Právě na webových stránkách se totiž zákazníci dozvídají ty nejdůležitější informace. Proto jsme společnosti Barko vytvořili webové stránky.

Web slouží jako portál, ceník i informátor o kurzech v jednom.

Náš klient, pan Petrucha, je spokojený i s ovládáním a vzhledem webových stránek. I proto v současné době tvoříme další oborové weby, tentokrát už na nové platformě.

A jak je s řešením od nás
spokojený klient?

„S prací eBRÁNY jsem moc spokojený. Líbí se mi snaha vyřešit vše co nejdříve. Spuštění webu bylo rychlé a dozvěděli jsme se rychle všechny odpovědi na naše otázky. I spolupráce s technickou podporou a obchodním manažerem klape. Proto budeme pokračovat i do budoucna."
Michal Petrucha

Ekolog, projektový manažer Barko


O klienta se dlouhodobě stará
Lukáš Vladyka

„Se společností Barko nespolupracuji od samého začátku, ale až od roku 2016, kdy jsem se soustředil na dokončení unikátního e-shopu na blokaci surovin. Provedli jsme důkladný SEO audit, který nám pomohl lépe pochopit smysl webové prezentace a začít pracovat efektivně na obsahu. Pokud tomu dáte vše a děláte to poctivě, tak na sebe výsledky nenechají dlouho čekat. Proto e-shop byl spuštěn ve vynikající formě a díky němu se nyní měsíčně vykoupí materiál v řádu miliónů.

S panem Petruchou jsme si sedli po osobní stránce, kde oba máme rádi vše důkladně sepsané a promyšlené, což se nejvíc projevilo při spolupráci na blokačním e-shopu. Nyní už naše osobní setkání probíhají v přátelském duchu, kde si popovídáme o osobním životě a plynule přejdeme k obchodním záležitostem naší spolupráce."

Lukáš Vladyka

Odborný konzultant

  • Typ řešení:Tvorba webu
  • Obor činnosti:Velkoobchod s odpadem a šrotem
  • Sídlo společnosti:Jihomoravský kraj
Nahoru