Upravit stránku
Podstránka pro popis produktu
Podstránka pro Interiérové rolety
Podstránka Kontakty

O klientovi a řešení

S výrobcem stínění Maron spolupracujeme již od roku 2008. Za tuto dobu jsme společně ušli dlouhou cestu, prošli si několika weby a nakonec vytvořili jeden, na kterém najdete všechno, co potřebujete.

Webové stránky společnosti Maron CZ si rozhodně zaslouží být na výsluní. Jsou totiž plné užitečného obsahu. Výrobce stínicí techniky ví, že při výběru pergoly, markýzy nebo vnitřního stínění rozhodují i ty nejmenší detaily. Maron měl dříve celkem 12 webů, ale informace na nich byly velmi roztříštěné. Na nových stránkách se nám povedlo vše sjednotit, zpřehlednit a přidat více fotografií a referencí. To určitě ocení každý, kdo hledá nové stínění.

A jak je s řešením od nás
spokojený klient?

„S eBRÁNOU jsme velmi spokojení. Vše funguje tak, jak má, nic bych neměnil. Na nové webové stránky máme dobrou zpětnou vazbu. Dokonce jsme si nechali dělat nezávislý externí průzkum a dopadl výborně. Všichni si chválí přehlednost stránek. Od nového webu jsme očekávali lepší přehlednost a více obsahu (videí a fotografií). A povedlo se."
Ondřej Behún

Jednatel Maron CZ s.r.o.


O klienta se dlouhodobě stará
Pavel Janda

„S panem Behúnem jsem začínal spolupráci v roce 2008 tvorbou a následnou podporou mikro webu na podporu jednoho produktu z jejich portfólia, konkrétně rolet sunstop. Jelikož měla naše práce dobré výsledky a klientovi se líbila, pokračovali jsme následně i na dalších projektech včetně tvorby a marketingové podpory hlavního firemního webu maron.cz. Za 11 let spolupráce si cením hlavně vzájemné důvěry a otevřenou a férovou komunikaci. "
Pavel Janda

Odborný konzultant

  • Typ řešení:Tvorba webu
  • Obor činnosti:Výrobce a dodavatel stínící techniky
  • Sídlo společnosti:Praha
Nahoru