Upravit stránku

Nejste si jistí, že vaše PPC reklama vydělává tolik, kolik by měla? Neutrácejte zbytečně.PPC audit zdarma

Kontaktní formulář a doplňující informace
Podstránka "Kontakty"
Podstránka "Spolupracujeme"

O klientovi a řešení

FPF Consulting je mladá společnost zabývající se správou majetku a hledáním příležitostí ve světě investic. Hodnoty, na kterých je tato firma založená, se měly prolínat do moderních webových stránek. Velkou výzvou byl i požadavek na expresní zpracování.

Původně společnost FPF hledala dodavatele internetového marketingu. Proto její zástupci přišli nejdříve do eBRÁNY na školení, aby se podívali, jak to u nás vlastně chodí a vypadá. Dopadlo to moc dobře, a tak se rozhodli, že si z naší dílny objednají i nové webové stránky.

Web společnost FPF potřebovala mít hotový co nejdříve, proto jsme domluvili expresní vyhotovení. Zapojili jsme všechny dostupné pracovní kapacity a webové stránky jsme spustili v rekordním čase, a to do měsíce. Včetně grafiky a textace.

  • Typ řešení:Tvorba webu
  • Obor činnosti:Poradenství v oblasti investicí
  • Oblast působení:Královehradecký kraj
Pro klienta jsme také realizovali

A jak je s řešením od nás
spokojený klient?

Kdybych měl eBRÁNĚ něco vytknout, tak ani nevím, co by to bylo. Když cokoliv potřebujeme, stačí se ozvat. Stránky se nám moc líbí, přesně vystihují tu suverenitu, kterou jsme na nich chtěli a navíc byly hotové opravdu rychle. Prostě spolupráce na jedničku."
Václav Holler

Majitel FPF a.s.


O klienta se dlouhodobě stará
Michal Stříteský

„Po prvním oťukávání, kdy jsme si upřesňovali možnosti spolupráce, jsme se do toho pořádně obuli. Cílem webu bylo hlavně zaujmout a poukázat na technologickou vyspělost řešení našeho klienta. Navíc se nám podařilo web včetně grafického návrhu a kompletní přípravy obsahu vyrobit a spustit do 14 dnů od zadání. Což ukazuje nejenom velké odhodlání a spolupráci klienta, ale také velkou pomoc a snahu našich kolegů. Jelikož panuje vzájemná spokojenost ze spolupráce, další projekty na sebe nenechávají dlouho čekat."
Michal Stříteský

Odborný konzultant

  • Typ řešení:Tvorba webu
  • Obor činnosti:Poradenství v oblasti investicí
  • Sídlo společnosti:Královehradecký kraj
Nahoru