Upravit stránku

Nejste si jistí, že vaše PPC reklama vydělává tolik, kolik by měla? Neutrácejte zbytečně.PPC audit zdarma

Detail produktu
Frolíkova akademie
Frolíkova vánoční nadílka

Informace o referenci

Automobilový průmysl jde kupředu mílovými skoky a každý dodavatel s ním musí udržet krok. Konkurence je veliká a není radno usnout na vavřínech. Proto jsme pro výrobce strojů, dílů, prototypů a forem FORMKOV přistoupili v roce 2019 k modernizaci webu.

Původní internetové řešení jsme pro tohoto partnera velkých automobilek a řady dalších auto-moto firem vystavěli na novém eBRÁNA webu, který v ceně pronájmu průběžně a pravidelně aktualizujeme dle nejnovějších trendů. Graficky a v přehlednosti web výrazně pookřál. Krásně si ho zobrazíte i na mobilu a ve FORMKOVu si mohou vše sami spravovat.

A jak je s řešením od nás
spokojený klient?

„S eBRÁNOU i webem jsme maximálně spokojení. Spolupráce šlape, jak má, a když ji zpětně hodnotím, nic bych neměnila. Obchodník i technická podpora nám vždy se vším obratem pomohli. Na nový web máme prozatím jen kladné ohlasy. S grafikou, responzivitou, jednoduchostí ovládání i cenou za všechny služby jsme spokojeni. Na čem jsme se domluvili, to bylo splněno."

Monika Zemanová

Správce marketingu FORMKOV


O klienta se dlouhodobě stará
Jitka Podroužková

„S panem Frolíkem spolupracujeme od roku 2015 a na spolupráci si nejvíce cením otevřené a přátelské komunikace. Jsem rád, že nám pan Frolík důvěřuje a díky tomu se s jakýmkoliv požadavkem z oblasti online marketingu obrací vždy na nás. Dříve pan Frolík internetové reklamě nevěřil, ale po "Vojně s Turkem", což byla první kreativní kampaň pro klienta z naší dílny, už ví, že je to nejlepší a nejjednodušší cesta, jak oslovit své zákazníky a přilákat i nové milovníky dobré kávy. Jelikož Frolíkovu kávu v eBRÁNĚ zná a ochutnal snad každý, všichni se vždy těší a intenzivně se zapojují do tvorby kreativních kampaní, které s panem Frolíkem tvoříme."

Jitka Podroužková

Obchodní zástupce

  • Typ řešení:Tvorba webu
  • Obor činnosti:Pražírna kávy
  • Sídlo společnosti:Královehradecký kraj
Nahoru