Upravit stránku

Nejste si jistí, že vaše PPC reklama vydělává tolik, kolik by měla? Neutrácejte zbytečně.PPC audit zdarma


O klientovi a řešení

Alfatech Company je špičkovým dodavatelem kuchyňského vybavení. Kdokoliv si chce otevřít Fast Food, restauraci, nebo třeba kavárnu, získá od Alfatech Company perfektní profesionální přístroje světových značek spolu s projektovou dokumentací, montáží, instalací, zaškolením a následným servisem.

Technologie do kuchyní, kaváren nebo restaurací dováží společnost Alfatech Company s.r.o. z celého světa a pečlivě si je vybírá. Tato firma vybavuje kuchyně i tak zvučným značkám, jako je IKEA, Intercontinental Prague nebo třeba KFC. Než jsme se s Alfatechem spojili, byla na jejich dosavadním webu pouze smutná věta o stránkách v rekonstrukci. Svou nabídkou jsme se tak firmě zrovna trefili do noty. Společně jsme vytvořili web, který je skvělou prezentací služeb i portfolia dodavatelů a klientů. Do budoucna máme v plánu i další služby a aktivity.

  • Typ řešení:Tvorba webu
  • Obor činnosti:Gastronomie
  • Oblast působení:Praha

A jak je s řešením od nás
spokojený klient?

„Se spoluprací jsem určitě spokojený a nemám co vytknout. Líbila se mi i komunikace s obchodní zástupkyní. eBRÁNA u mě vyhrála nad konkurencí a jsem rád, že máme tak hezkou prezentaci firmy pro naše zákazníky.“
Marian Satran

Obchodní ředitel Alfatech Company s.r.o.


O klienta se dlouhodobě stará
Karolina Slaninová

„Komunikace se zástupci firmy Alfatech probíhala od samého začátku moc příjemně. Nesoustředili jsme se na co nejvíce informací, ale na to, abychom vytvořili výstižný profil firmy a jejich služeb. Velkou odpovědnost při tvorbě stránek nechal pan jednatel a obchodní ředitel na nás. Oni nám představili svoji vizi a hodnoty firmy, ale následné zpracování do online světa již nechali na nás. Nicméně vždy, když jsme potřebovali nějaké podklady či informace, rádi nám vyhověli. Bylo to velmi motivující, že jsme s každým našim krokem měli klientovu podporu a důvěru."
Karolina Slaninová

Odborná konzultantka

  • Typ řešení:Tvorba webu
  • Obor činnosti:Gastronomie
  • Sídlo společnosti:Praha
Nahoru