Upravit stránku

Společně pěkně od začátku

V QSL se zabývají návrhy řešení, která povedou ke sladění vašeho podnikání s právním řádem v České republice i zahraničí. S jedním řešením si však nechali poradit od nás, a to právě s tím internetovým.

Prvním společným počinem byla tvorba nového webu. Dá se říct, že jsme začali úplně od začátku. Kompletně jsme změnili strukturu webu a dali si záležet na textech, na kterých se podílely naše nejlepší copywriterky. Nový web se rozběhl už v květnu loňského roku. Všechna práce vedla k důležité obměně poptávek. Ty začaly být po spuštění nového webu mnohem lukrativnější a mnohem častěji vedly k realizaci businessu.

Máme nový web a co dál?

Web QSL jsme vytvořili plně responzivní a připravili ho pro online marketing, který by přivedl nové zákazníky. V tomto ohledu na sebe spolupráce nenechala dlouho čekat a naši specialisté online marketingu nastavili okamžitě novou strategii.

S úspěchem jsme se setkali zejména díky PPC kampaním a využití Facebook Ads. Kombinace obojího přivedla na nový web o 72 % více zákazníků než v loňském roce. A co je nejdůležitější, počet poptávek ve formě formulářů meziročně poskočil o 23 %. U formulářů nejde ani tak o jejich počet, ale o velkou změnu, co se týče jejich relevance. Nyní se totiž mnohem častěji daří poptávku z formulářů proměnit v reálný projekt.

Vyšší návštěvnost

Pořád vede individuální přístup

Na začátku bylo lepší se vídat s klientem častěji, aby se vše rozběhlo podle představ. Vídali jsme se někdy i každý týden a mohli tak domlouvat i ty nejmenší úpravy. Dnes už pokračujeme v zaběhlé spolupráci a těšíme se, jaké další výsledky přinese.

"Firma QSL je profesionálem ve svém oboru a nabízí velice sofistikované služby. Vytvořením nových webových stránek a nastavením marketingového mixu se nám společně podařilo výrazně nastartovat poptávku po celém portfoliu jejich služeb. Vzájemná spolupráce byla velmi dobrá a přinesla očekávané výsledky."

- Petra Tamchynová, specialistka online marketingu

Nahoru