Upravit stránku

Ryze česká společnost ORT Nový Bydžov se na nás obrátila ohledně nového webu. V průběhu let se firma rozrostla a od drobné zakázkové kovovýroby se posunula k vývoji a výrobě unikátních strojních zařízení. Tato zařízení jsou vždy naprosto jedinečná a ručí za to vysoce kvalifikovaní zaměstnanci, kteří jsou nadšeni pro věc. Stejně jako my do onlinu. 

 

"Slečna Podroužková nebyla schopna se vyjádřit."

- Jitka Podroužková, obchodní zástupce

"Se společností eBRÁNA spolupracujeme od roku 2016, kdy jsme jako společnost pocítili nutnost změny – inovace webových stránek. eBRÁNA vystihla podstatu věci a dala webu i „něco navíc“ svými profesionálními připomínkami.

Úzce jsme spolupracovali hlavně se slečnou Podroužkovou, která byla naší komunikační spojkou, a vždy jsme se dohodli k naší spokojenosti. Slečna Podroužková se v oboru orientuje a má silný technický background, proto jsme dostávali zpětnou vazbu na naše požadavky, dotazy a připomínky okamžitě.

Na základě změny webových stránek jsme se současně rozhodli natočit i promo video, které je umístěno na úvodní straně webu. Ačkoli jsme si natáčení řešili sami, eBRÁNA nám video naimplementovala, včetně nutnosti úpravy zdrojové šablony webu."

Zdeněk Ort, jednatel společnosti
Mrkněte, jak se Anetě a jejímu projektu daří a taky jak se nám tenhle barevný web povedl. 

"V roce 2017 jsme navázali na naší spolupráci a opět jsme oslovili společnost eBRÁNA, protože jsme připravovali webové stránky pro náš závodní tým - ORT racing tým. 

Určitě můžeme eBRÁNU doporučit."

Zdeněk Ort, jednatel společnosti
Nahoru