Upravit stránku

Co děláme pro propagaci OB CARE?

Takže proč se do toho nepustit, když za vámi stojí profík, který sleduje všechny trendy v onlinu, navrhne vám strategii na míru a o vše se postará za vás?

Pro OB CARE jsme nastavili PPC kampaně, které neustále optimalizujeme pro maximální výkon. Zároveň centru pomáháme udržovat web moderní, zaručujeme jeho  funkčnost a také se staráme o jeho obsah v podobě pravidelně vydávaných článků. Ty jsme nově doplnili i o zasílání stálého newsletteru.

Cílem bylo zvýšit celkovou poptávku po nabízených zákrocích právě v centru plastické chirurgie OB CARE, dále zvýšit celkové povědomí o centru a s tím spojenou návštěvnost webu.

Na co čekáte vy?

Online marketing

Jak jsme si s požadavky klienta poradili? Námi vytvořená strategie online marketingu přitáhla na web o 42 % více návštěvníků než v minulých 6 měsících. Poptávky se díky tomu vyšvihly o 19 % nahoru a skvěle působí i PPC kampaně, které využíváme nejen průběžně ale také při speciálních jednorázových akcích.

"Kliniku OB Care mám moc ráda. Skvěle se mi se zákaznicí spolupracuje, komunikujeme spolu podklady pro naše činnosti a ta komunikace je velmi hladká a rychlá. Jednou za 3 měsíce k nim jezdíme prezentovat výsledky a tato setkání bývají vždy velmi přátelská. Daří se nám naplňovat cíle zvýšení návštěvnosti webu a počtu poptávek. OB Care má velmi vysokou míru dokončení konverzí z obdržených poptávek, takže víme, že toto číslo je pro ně opravdu relevatní. Před pár měsíci jsme ve spolupráci s nimi začali rozesílat pravidelné newslettery a plánujeme rozšíření spolupráce i na dalších projektech kliniky, kde už nyní úspěšně spravujeme PPC kampaně."

- Zuzana Kábelová, specialistka online marketingu

Nahoru