Upravit stránku

Ryze česká společnost ORT Nový Bydžov se na nás obrátila ohledně nového webu. V průběhu let se firma rozrostla a od drobné zakázkové kovovýroby se posunula k vývoji a výrobě unikátních strojních zařízení. Tato zařízení jsou vždy naprosto jedinečná a ručí za to vysoce kvalifikovaní zaměstnanci, kteří jsou nadšeni pro věc. Stejně jako my do onlinu. 

 

Jak projekt hodnotí Jitka?

"U tohoto projektu se krásně ukázalo, co se dá vykouzlit z typového řešení. Klient měl jasné požadavky a jedním z nich bylo právě video na homepage. Ve výrobě se nám podařil najít způsob, jak video implementovat na web podle klientova přání. Ve všech ohledech jsme se snažili vyjít klientovi maximálně vstříc."

- Jitka Podroužková, obchodní zástupce

Proč je role obchodního zástupce klíčová?

"Se společností eBRÁNA spolupracujeme od roku 2016, kdy jsme jako společnost pocítili nutnost změny – inovace webových stránek. eBRÁNA vystihla podstatu věci a dala webu i „něco navíc“ svými profesionálními připomínkami.

Úzce jsme spolupracovali hlavně se slečnou Podroužkovou, která byla naší komunikační spojkou. Vždy jsme se dohodli k naší spokojenosti. Slečna Podroužková se v oboru orientuje a má silný technický background, proto jsme dostávali zpětnou vazbu na naše požadavky, dotazy a připomínky okamžitě.

Na základě změny webových stránek jsme se současně rozhodli natočit i promo video, které je umístěno na úvodní straně webu. Ačkoli jsme si natáčení řešili sami, eBRÁNA nám video naimplementovala, včetně nutnosti úpravy zdrojové šablony webu."

Zdeněk Ort, jednatel společnosti

Jedním webem to nekončí

Po dokončení prvního společného projektu, webu pro společnost ORT jako takovou, na sebe další spolupráce nenechala dlouho čekat. Společnost ORT Nový Bydžov aktivně podporuje sportovní činnosti a obzvlášť pak motocyklový sport.

ORT Nový Bydžov totiž reprezentují vlastní jezdci, kteří se věnují motocyklovým závodům. Známe je jako ORT Racing Team. Zároveň je společnost generálním partnerem významných závodů jako je třeba 300 zatáček Gustava Havla v nedalekých Hořicích. 

ORT Racing Team se těší v závodech velkým úspěchům. Jedním z významných úspěchů, i když ne sportovních, je spuštění samostatného webu. Na něm budou postupně přibývat aktuality a výsledky z nejnovějších závodů. 

"V roce 2017 jsme navázali na naší spolupráci a opět jsme oslovili společnost eBRÁNA, protože jsme připravovali webové stránky pro náš závodní tým - ORT Racing team. 

Určitě můžeme eBRÁNU doporučit."

Zdeněk Ort, jednatel společnosti
Nahoru