Upravit stránku

Je nám ctí, že máme v týmu tohoto mladého, kreativního a akčního fotografa. V eBRÁNĚ zastává pozici social media specialist a pomáhá tak našim klientům se správou jejich facebookových účtů a celkovou tvorbou obsahu pro sociální sítě. Zároveň si u nás užije i svůj koníček – fotografování. Ať jde o produktové fotografie nebo třeba firemní focení.

Naším společným cílem bylo vytvořit osobní stránku, která by prezentovala část jeho portfolia. Web je sice poměrně jednoduchý, ale alespoň nezastíní uměleckou tvorbu jako takovou. Fotky tak můžou mluvit samy za sebe a my vám můžeme ukázat, že něco takového u nás v eBRÁNĚ také umíme. Rádi si s každým portfoliem vyhrajeme včetně všech individuálních úprav.

fotoaparát

A jak naší spolupráci hodnotí Michal?

"Podpora eBRÁNY, co se týče koníčků a vášní jednotlivých zaměstnanců je příjemný bonus. Navíc jako zaměstnanec vím, jak vše funguje. Vím, že se můžu na jednotlivé lidi v procesu spolehnout, stejně tak i na konečný výsledek. Zároveň pro mě hrála roli i rychlost, se kterou mi web byl vytvořen. 

Za tuto spolupráci má ode mě eBRÁNA jasnou desítku. Protože i přes vzniklé problémy při spouštění jsem se setkal se skvělým přístupem mých kolegů, kteří se dokonce vzdali programu na páteční večer a pomohlo mi nečekané komplikace okamžitě řešit. Pevně věřím, že by to pro jakéhokoliv jiného klienta udělali stejně."

Na co čekáte vy?

Jestli i vy stále hledáte v online světě místo, které by se dalo naplnit vaší vlastní tvorbou, obraťte se na nás. My v eBRÁNĚ vám rádi pomůžeme.

Nahoru