Upravit stránku

Nejste si jistí, že vaše PPC reklama vydělává tolik, kolik by měla? Neutrácejte zbytečně.PPC audit zdarma


Informace o referenci

Společnost M.A.S. Automation působí v oblasti automatizační techniky. Když potřebujete balicí stroje, paletizátory, dopravníky nebo jiné speciální řešení, je tu pro vás špičkový výrobní závod nedaleko Prahy s vlastním 3D vývojovým pracovištěm a kvalifikovaným týmem.

V tomto oboru je moderní prezentace důležitou součástí propagačních materiálů, proto se na nás v roce 2018 firma obrátila, abychom nahradili jejich starý web novým, který bude plně responzivní, graficky vyladěný a budou si ho moci sami spravovat.

A jak je s řešením od nás
spokojený klient?

„S prací eBRÁNY jsme moc spokojení a nenapadá mě nic jako připomínka ke zlepšení do budoucna. A stejně tak jsme spokojení s obchodním zástupcem Michalem Semerádem i technickou podporou. Webovky máme především pro prezentaci. Chtěli jsme novější verzi, protože ta původní už byla zastaralá. Teď máme webovky s pěknou grafikou, responzivní a jednoduše se ovládají. Momentálně využíváme i služeb internetového marketingu, ale tam se ještě potřebujeme sladit, abychom dosáhli požadovaných výsledků. Na ty se moc těšíme."

Helena Kratochvílová

M.A.S. Automation a.s.


O klienta se dlouhodobě stará
Michal Semerád

„Spolupráce se společností M.A.S. Automation a.s. začala v polovině roku 2018, a to na základě poptávky po tvorbě nového webu. Naši firmu jsem představil panu majiteli a navrhl mu rozložení nové webové prezentace, která je plně responzivní a přehledná pro návštěvníky.

S panem ředitelem jsme se následně domluvili na rozšíření spolupráce a nyní se staráme o PPC kampaně v ČR i Německu, píšeme pravidelné články a spravujeme Facebookový profil jeho společnosti. Do budoucna se chceme zaměřit na vylepšení kampaní a prohlubování spolupráce."

Michal Semerád

Odborný konzultant

  • Typ řešení:Tvorba webu
  • Obor činnosti:Výroba zdvihacích a manipulačních zařízení
  • Sídlo společnosti:Středočeský kraj
Nahoru