Upravit stránku

První webové stránky jsme pro komorní filharmonii vytvořili v roce 2009.
K 50. výročí si ale filharmonie nadělila krásný dárek - nový, moderní web, který je jednoduchý, přehledný a vypadá dobře i na mobilu.

A co říká na spolupráci klient?

„Lepší stránky už nemohly být. Od uživatelů jsme již dostali spoustu kladných hodnocení. Vyhovuje nám jednoduché přidávání koncertů, s webem se hezky pracuje. Díky tomu je stále aktuální. Jsem vděčná za mobilní verzi, kterou tyto stránky mají, sama ji plně využívám a nemůžu si to vynachválit.
Koukala jsem na řadu konkurenčních stránek a ty jsou často velmi složité až nelogické. Na těch našich všechno rychle najdete, dobře se v nich zorientujete, což pro nás bylo velmi důležité. Nový web výrazně ovlivnil prodej vstupenek na koncerty, nárůst je obrovský. Z celé spolupráce s eBRÁNOU jsme nadšení!“

Jarmila ZbořilováŘeditelka Komorní filharmonie Pardubice

O zakázku se postaral Radek Hudec

„Další klient, další web, další reference .... ani náhodou NE! Od prvního kontaktu vše běželo skvěle. Paní Zbořilová a její kolegyně měly jasnou představu o novém webu a zároveň si nechaly poradit. Web má jednoduchý čistý design a osobně mě velmi těší, jak skvěle s ním klient pracuje. S paní Zbořilovou se pravidelně potkávám i na neformální basketbalové půdě při utkáních BK Pardubice a vždy je fajn vidět její nadšení z nového webu a naší skvělé spolupráce."

Radek HudecObchodní zástupce +420 775 327 262hudec@ebrana.cz
Nahoru