Upravit stránku

O klientovi a řešení

Výrobci dřevěných konstrukcí ze Sedlčan u nás spustili první web v roce 2014. Aby byli vidět ve vyhledávačích a našli nové zákazníky, využívají také PPC kampaně a podporu specialistů internetového marketingu. Stejně jako na druhém společném projektu drevoprodum.cz. „Toto je hezký příklad dlouhodobé spolupráce. Klient v nás má důvěru a my mu ji oplácíme dobrými radami a kvalitními službami”, říká odborný konzultant Michal Stříteský.

 

A jak je s řešením od nás
spokojený klient?

„eBRÁNU jsem si vybral na doporučení jiného klienta a teď jsem stejně spokojený. K obchodníkovi nebo technické podpoře nemám jediné výtky, stejně jako k cenám za služby. Vždycky si můžeme přát, aby byla cena nižší, ale na druhou stranu za ty služby a kvalitu si to eBRÁNA zaslouží."
Jaroslav Hořejší

Jednatel Dřevěné konstrukce s.r.o.


O klienta se dlouhodobě stará
Michal Stříteský

„Tohle je skvělý příklad ideální spolupráce. Pana Hořejšího jsem nejprve oslovil napřímo, ale nakonec to nedopadlo. Nicméně po dvou letech jsme na komunikaci navázali a pustili se do spolupráce. Vytvořili jsme web a spustili online marketing. Postupně jsme rozšířili o další služby, přibyl další web a web drevenekonstrukce.cz jsme předělali do nové verze. I tak víme, že je stále co zlepšovat, a proto ani zde nekončíme.

Na spolupráci si cením, že jednání probíhá v naprosto přátelské atmosféře. Pan Hořejší si nechá rád poradit a důvěřuje nám. Zároveň umí vhodně oponovat, což je klíčové k tomu, aby se nám dařilo dosahovat skvělých výsledků.
"
Michal Stříteský

Odborný konzultant

  • Typ řešení:Tvorba webu
  • Obor činnosti:Výroba výrobků stavebního truhlářství a tesařství
  • Sídlo společnosti:Středočeský kraj
Nahoru