Upravit stránku

Nejste si jistí, že vaše PPC reklama vydělává tolik, kolik by měla? Neutrácejte zbytečně.PPC audit zdarma

E-shop militarysklad.cz je ve zkratce army shop. Nakoupíte zde, pokud jste profesionál z řad policie, armády či security agentur, ale i v případě, že vás baví airsoft, paintball nebo kempování. E-shop se chlubí rychlostí expedice, perfektní komunikací a vysokým standardem služeb a rozhodl se rozjet to s námi v onlinu ve velkém!

eBRÁNA nyní obstarává e-shop z hlediska tvorby a správy PPC kampaní a také vytváří pravidelné newslettery. E-shop se rozhodl jít do internetového marketingu naplno a proto nechal na eBRÁNĚ také otextování kategorií a rozšířené nastavení SEO optimalizace pro vyhledávače a stejně tak pro různé porovnávače zboží. Zcela nově se v případě militarysklad.cz začal využívat také dynamický remarketing na Facebooku.

Na počátku spolupráce jsme pomohli e-shopu rozjet články do magazínu. Články si nyní tvoří klient, stejně tak jako sám zastává správu facebookové stránky. Šlo jen o to najít ten správný konec, vzít za něj a pořádně s námi začít.

 

"Spolupráce s klientem probíhá bez větších problémů. Klient v nás má velkou důvěru, které si vážíme a díky tomu máme dost volné ruce. Cílem zákazníka je růst obratu, který se nám daří plnit - od začátku roku vzrostl obrat o 31 %, čehož jsme docílili díky neustálému zvyšování návštěvnosti e-shopu a rostoucímu konverznímu poměru. S tímto zákazníkem máme prostor testovat nové kanály - díky tomu inzerujeme mimo jiné také na glami.cz nebo remarketujeme návštěvníky e-shopu na sociálních sítích."

- Zuzana Zrůstová, specialistka online marketingu

Vhodná kombinace všech výše zmíněných a nyní dále využívaných služeb internetového marketingu tedy pomohla dosáhnout veškerých nastavených cílů klienta. Šlo jen o to, tuhle kombinaci byla co nejrychleji najít a efektivně aplikovat. A od toho jsme tu pro vás my. Otvíráme pro vás bránu onlinu a budeme vašimi průvodci

Na co čekáte vy?

Na co čekáte vy?
  • Typ řešení:Internetový marketing
  • Obor činnosti:Prodej výstrojního materiálu
  • Sídlo společnosti:Ústecký kraj
Nahoru